Przekaż 1%

1 % na pomoc i wsparcie kierowców

Bezpieczna Podróż funkcjonuje przede wszystkim dzięki Fundacji Emanio Arcus. Od roku fundacja jest Organizacją Pożytku Publicznego, co oznacza, że po raz pierwszy będzie zbierać swój 1 %. Fundacja została stworzona z myślą o osobach niepełnosprawnych. Biorąc pod uwagę, że niepełnosprawność nabyta spowodowana jest głównie przez wypadki drogowe, nikogo nie dziwi fakt, że Fundacja jest twarzą naszej Akcji. Kierowcy znajdą u nas darmową pomoc prawną ze strony Anuluj Mandat. Na dzień dzisiejszy udało nam się pomóc ponad 50 tys. poszkodowanym kierowcom. A my chcemy pomagać dalej…

Dzięki 1 % będziemy mogli utworzyć Biuro Wsparcia Kierowcy, w którym nikt nie zostanie pozostawiony bez pomocy. W BWK znajdziesz:

• porady prawne dotyczące mandatów ale nie tylko, prawnicy z Anuluj Mandat zrobią wszystko, żebyś mandatu nie otrzymał, a sprawę w sądzie miał wygraną (koszty ponosimy my w razie nie skuteczności)
• pomoc w rozwiązywaniu problemów z windykatorami (przeterminowane kredyty)
• pomoc w walce o odszkodowanie ( za wyrządzoną szkodę oraz za uszczerbek na zdrowiu)
• pomoc w znalezieniu zniżek ubezpieczeniowych (monitoring samochodów)
• aplikacja dotycząca zdarzeń drogowych (np. jak zachować się podczas kontroli drogowej, wypadku, kontroli przy urządzeniu do pomiaru prędkości itp., znajdą się również wszystkie wzory pism jakie będą Ci potrzebne od ręki)

Ponadto będziemy w dalszym ciągu działać na rzecz kierowców ciągle ich edukując i starać się zmieniać prawo na przejrzyste i uczciwe. Po swojej stronie poza prawnikami mamy również Posłów na Sejm, którzy są za słusznością prawa i jego przestrzegania a nie łatania dziur w budżecie państwa.

Potrzebujemy Twojego wsparcia by móc pomagać poszkodowanym kierowcom.

Zapamiętaj ten numer! KRS: 0000406931