Ramówka Radio

Ramówka naszego radia na bieżąco!

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Niedziela

7.00-10.00
Poranek -
Jarek Jabłoński

7.00-10.00
Poranek -
Jarek Jabłoński

7.00-10.00
Poranek -
Slavo Gamdzyk

7.00-10.00
Poranek -
Slavo Gamdzyk

7.00-10.00
Poranek -
Slavo Gamdzyk

7.00-10.00
Pasmo Lokalne

7.00-10.00
Pasmo Lokalne

10.00-11.00
Na Zdrowie
(powt) -
Ryszard Cichy
i Paweł Kubalski

10.00-11.00

Kurier Lokalny
Jaropełka Laskowskiego

10.00-11.00

Kurier Lokalny
Jaropełka Laskowskiego

(powt)

10.00-11.00

Kurier Lokalny
Jaropełka Laskowskiego

(powt)

10.00-11.00

Kurier Lokalny
Jaropełka Laskowskiego

(powt)

10.00-11.00
Na Zdrowie
(powt) -
Ryszard Cichy
i Paweł Kubalski

12.00-13.00

Książki Pod Lupą (powt)


11.00 - 14.00
Pasmo Lokalne

 

11.00 - 13.00
Pasmo Lokalne

 

11.00 - 12.00
Anuluj... (powt) -
Tomasz Parol 

 

11.00 - 13.00
Pasmo Lokalne

 

11.00 - 13.00
Pasmo Lokalne

 

11.00 - 12.00
Wywiad Dnia -
Kamil Dzikowski 

13.00 - 14.00
Wywiad Dnia
(powt) -
Kamil Dzikowski
 

14.00-15.00

Anuluj... -
Tomasz Parol

13.00-14.00

Kurier Lokalny
Jaropełka Laskowskiego
(powt)

12.00 - 13.00
Pasmo Lokalne

 

13.00-14.00

Kurier Lokalny
Jaropełka Laskowskiego
(powt)

13.00-14.00

Kurier Lokalny
Jaropełka Laskowskiego
(powt)

12.00-13.00
Książki Pod Lupą

14.00-15.00
Gra Pod Pada (powt) -
Damian Daszek

15.00-17.00

Popołudniówka - Filip Michno

15.00-17.00 Popołudniówka - Filip Michno

13.00-14.00

Kurier Lokalny
Jaropełka Laskowskiego
(powt)

15.00-17.00 Popołudniówka - Filip Michno

15.00-17.00 Popołudniówka - Filip Michno

15.00-16.00
W Tonacji Kultury  - Kamil Dzikowski

15.00-16.00
Moto Magazyn
RBP (powt) -
Paweł Kubalski

17.00-19.00 
Podwieczorek - Damian Daszek

17.00-19.00 
Podwieczorek - Damian Daszek

15.00-17.00 Popołudniówka - Jaropełk Laskowski

17.00-19.00 
Podwieczorek - Damian Daszek

17.00-18.00
Na Zdrowie -
Ryszard Cichy
i Paweł Kubalski

16.00-17.00 Filmowe Melodie
(powt) -
Kamil Dzikowski

16.00-17.00
W Tonacji Kultury
(powt) -
Kamil Dzikowski

19.00-21.00
Podróże Duchowe
i nie tylko - Jaropełk Laskowski

19.00-20.00
Moto Magazyn
RBP -
Paweł Kubalski

17.00-19.00 
Podwieczorek - Damian Daszek

19.00-20.00
Moto Magazyn
RBP (powt) -
Paweł Kubalski

18.00-20.00

Gra Pod Pada- Filmy i Seriale - Damian Daszek

17.00-18.00

Anuluj... (powt) - Tomasz Parol

17.00-18.00 Filmowe Melodie  - Kamil Dzikowski

21.00-22.00

Gra Pod Pada (powt) -
Damian Daszek

20.00-21.00

Temat Tabu
(powt) -
Łukasz Kapuściński

19.00-20.00

Gra Pod Pada - Damian Daszek

20.00-22.00
Najsłabszy Program (powt) - Michał Koncewicz

20.00-22.00
Najsłabszy Program -
Michał Koncewicz

18.00-20.00

Podróże Duchowe
i nie tylko (powt) - Jaropełk Laskowski

18.00-20.00

Gra Pod Pada-
Filmy i Seriale
(powt) -
Damian Daszek

21.00-22.00

Filmowe melodie (Powt)-
Łukasz Kapuściński

20.00-22.00
Soundtraffic (powt)  -
Kamil Dzikowski

22.00-23.00

Temat Tabu
(powt) -
Łukasz Kapuściński

20.00-22.00
Soundtraffic  - Kamil Dzikowski

20.00-21.00

Temat Tabu - Łukasz Kapuściński