Kamila Szczawińska ambasadorką elektrycznego Nissana LEAF

0
150
Kamila Szczawińska

Kamila Szczawińska top modelka, psycholożka, mama, blogerka i promotorka zdrowego, aktywnego i ekologicznego życia – odebrała dziś kluczyki do elektrycznego Nissan LEAF.

Kamila Szczawińska prowadzi bardzo aktywny tryb życia. W 100% elektryczny LEAF będzie jej towarzyszył codziennie, udowadniając, że może stanowić realną alternatywę dla samochodu z tradycyjnym silnikiem spalinowym. Przy tym zapewni komfortową i dynamiczną jazdę bez wibracji, hałasu i wizyt na stacji paliw.

Kamila Szczawińska
Kamila Szczawińska ambasadorką elektrycznego Nissana LEAF

Kamila Szczawińska – ambasadorką Nissana LEAF

Dążeniem Nissana – w ramach opracowanej przez markę wizji inteligentnej mobilności. Jest, aby w przyszłości całkowicie wyeliminować emisję zanieczyszczeń z pojazdów. Jednocześnie chcemy pokazać, że technologia samochodów elektrycznych jest przyjazna nie tylko środowisku. Ale również użytkownikowi, który poruszając się takim autem na co dzień może czerpać niezrównaną radość z jazdy. A do tego przy wyjątkowo niskich kosztach eksploatacji” – powiedziała Dorota Pajączkowska, PR Manager Nissana w Polsce.

Kamila Szczawińska
Kamila Szczawińska i jej elektryczny Nissan LEAF

W ramach zaplanowanej na rok współpracy Kamila Szczawińska będzie aktywnie promować Nissana LEAF.  W mediach społecznościowych oraz podczas wydarzeń związanych z marką. „LEAF idealnie wpisuje się w mój styl życia. Nowoczesny, oparty na zrównoważonych i świadomych wyborach, które są najlepsze dla mnie i mojej rodziny” – powiedziała Kamila Szczawińska. Ambasadorka Nissana LEAF, odbierając kluczyki z rąk Krzysztofa Kowalskiego, regionalnego Dyrektora PR w Nissan CEE.

To początek wspaniałej współpracy i szerszego projektu” – dodała Kamila. „Ekologia i ekonomia – te dwa słowa są w moim życiu bardzo ważne. Staram się żyć tak, aby dbać o zdrowie swoje i moich bliskich oraz o środowisko naturalne. Elektryczne auto to także duża oszczędność, a to ważne dla każdej rodziny.

Kamila Szczawińska
Kamila Szczawińska dumnie będzie prezentować elektrycznego Nissana LEAF

Kamila ma w posiadaniu Nissana LEAF 30 kWh w najbogatszej wersji Tekna. Wyposażony m.in. w system nawigacji NissanConnect EV, umożliwiający zdalne sterowanie klimatyzacją. System kamer 360°, nagłośnienie BOSE, podgrzewane wszystkie siedzenia i kierownicę oraz panel fotowoltaiczny na dachu.

Przeczytaj co przytrafiło się:  Rafał Maślak – wypadek mógł doprowadzić do tragedii