Kamila Szczawińska ambasadorką elektrycznego Nissana LEAF

357

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Kamila Szczawińska

Kamila Szczawińska top modelka, psycholożka, mama, blogerka i promotorka zdrowego, aktywnego i ekologicznego życia – odebrała dziś kluczyki do elektrycznego Nissan LEAF.

Kamila Szczawińska prowadzi bardzo aktywny tryb życia. W 100% elektryczny LEAF będzie jej towarzyszył codziennie, udowadniając, że może stanowić realną alternatywę dla samochodu z tradycyjnym silnikiem spalinowym. Przy tym zapewni komfortową i dynamiczną jazdę bez wibracji, hałasu i wizyt na stacji paliw.

Kamila Szczawińska
Kamila Szczawińska ambasadorką elektrycznego Nissana LEAF

Kamila Szczawińska – ambasadorką Nissana LEAF

Dążeniem Nissana – w ramach opracowanej przez markę wizji inteligentnej mobilności. Jest, aby w przyszłości całkowicie wyeliminować emisję zanieczyszczeń z pojazdów. Jednocześnie chcemy pokazać, że technologia samochodów elektrycznych jest przyjazna nie tylko środowisku. Ale również użytkownikowi, który poruszając się takim autem na co dzień może czerpać niezrównaną radość z jazdy. A do tego przy wyjątkowo niskich kosztach eksploatacji” – powiedziała Dorota Pajączkowska, PR Manager Nissana w Polsce.

Kamila Szczawińska
Kamila Szczawińska i jej elektryczny Nissan LEAF

W ramach zaplanowanej na rok współpracy Kamila Szczawińska będzie aktywnie promować Nissana LEAF.  W mediach społecznościowych oraz podczas wydarzeń związanych z marką. „LEAF idealnie wpisuje się w mój styl życia. Nowoczesny, oparty na zrównoważonych i świadomych wyborach, które są najlepsze dla mnie i mojej rodziny” – powiedziała Kamila Szczawińska. Ambasadorka Nissana LEAF, odbierając kluczyki z rąk Krzysztofa Kowalskiego, regionalnego Dyrektora PR w Nissan CEE.

To początek wspaniałej współpracy i szerszego projektu” – dodała Kamila. „Ekologia i ekonomia – te dwa słowa są w moim życiu bardzo ważne. Staram się żyć tak, aby dbać o zdrowie swoje i moich bliskich oraz o środowisko naturalne. Elektryczne auto to także duża oszczędność, a to ważne dla każdej rodziny.

Kamila Szczawińska
Kamila Szczawińska dumnie będzie prezentować elektrycznego Nissana LEAF

Kamila ma w posiadaniu Nissana LEAF 30 kWh w najbogatszej wersji Tekna. Wyposażony m.in. w system nawigacji NissanConnect EV, umożliwiający zdalne sterowanie klimatyzacją. System kamer 360°, nagłośnienie BOSE, podgrzewane wszystkie siedzenia i kierownicę oraz panel fotowoltaiczny na dachu.

Przeczytaj co przytrafiło się:  Rafał Maślak – wypadek mógł doprowadzić do tragedii

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia