Bezpieczny Zakup Ford Kuga TDCi 180KM PowerShift

284

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Ford Kuga TDCi 180KM PowerShift

Bezpieczny Zakup Ford Kuga TDCi 180KM PowerShift

Ford Kuga w nowej odsłonie jest trochę większy od swojego poprzednika, ma też mocniejszy silnik bo 180KM w najmocniejszej wersji. Bezpieczny Zakup Ford Kuga TDCi 180KM PowerShift czyli pytanie o sens zakupu tego auta po modernizacji. TAK! Nazwa została ta sama ale jest to nowy samochód, silnik pracuje zupełnie inaczej a skrzynia biegów to automat nowej generacji. Jest to skrzynia dwusprzęgłowa ale zmiany biegów poza tym że są szybkie to nawet przy minimalnej prędkości nie przejawia skłonności do szarpnięć. To samo tyczy się przejścia w tryb SPORT kiedy biegi są zmieniane szybciej i przy większych prędkościach obrotowych, tu też nie zanotowaliśmy szarpnięć. Nawet używając w tym trybie kick-down  wszystko przebiegało bez niespodzianek. Wyciszenie kabiny też nie pozostawia żadnych życzeń.

Pomimo że nie jest wyposażony w aktywne tłumienie jak EDGE to hałasy są na niskim poziomie, nie ma problemu z rozmową przy 120km/h. Nawet na autostradzie nie musimy przekrzykiwać silnika czy hałasu od wiatru. Zestaw audio jest wysokiej klasy natomiast należy uważać na nawigację, ma bardzo dużo opcji wyszukiwania trasy i jeśli nie zaprogramujemy kryteriów wyboru może być ZONK. Wynika to z większej dokładności mapy więc musimy pamiętać że komputer nie czyta w naszych myślach a jedynie w opcjach ustawienia trasy. Jeśli wpiszemy trasę najszybszą i ustawimy korzystanie z autostrad to prasa Warszawa – Trójmiasto zostanie wytyczona przez Stryków. Tak więc zamiast jechać 330km przejedziemy ponad 400. Prawie 100km więcej i to drogą płatną, wszystkie funkcje są przejrzyste i łatwe do odnalezienia. Co o tym wszystkim myślą nasi doradcy posłuchaj poniżej.

Bezpieczny Zakup Ford Kuga TDCi 180KM PowerShift
Ford Kuga TDCi 180 KM – od środka

Bezpieczny Zakup Ford Kuga TDCi 180KM PowerShift 1

Bezpieczny Zakup Ford Kuga TDCi 180KM PowerShift 2

Bezpieczny Zakup Ford Kuga TDCi 180KM PowerShift 3

Bezpieczny Zakup Ford Kuga TDCi 180KM PowerShift 4

zapoznaj się z większym bratem Kugi Bezpieczny Zakup Auta Ford Edge …w nieznane? który jest na rynku już od 2016 roku.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia