Bezpieczny Zakup Ford Fiesta EcoBoost 125KM Titanium

384

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Bezpieczny Zakup Ford Fiesta EcoBoost 125KM Titanium

Bezpieczny Zakup Ford Fiesta EcoBoost 125KM Titanium

Ford Fiesta jest jednym z najpopularniejszych modeli w marce, ba w całym swoim segmencie. Zaprezentowany po raz pierwszy w 1976 roku doczekał się już 8 generacji. Od tamtej pory znalazło się ponad 16 mln klientów na całym świecie, którzy zdecydowali się na jego zakup. Tym razem producent zapowiada, że najnowsza generacja Fiesty jest najbardziej zaawansowanym technologicznie samochodem w swojej klasie na rynku. Czy najnowsza Fiesta ma szansę powtórzyć sukces poprzedników? Sprawdza to Bezpieczny Zakup Ford Fiesta EcoBoost 125KM Titanium.

Bezpieczny Zakup Ford Fiesta EcoBoost 125KM Titanium

Stylistyka nadwozia nie odróżnia się znacznie od poprzedniej wersji Fiesty. W wyglądzie zmieniły się przede wszystkim tylne reflektory, które zostały umieszczono poziomo na klapie bagażnika. Ale o tyle co na zewnątrz nie dostrzeżemy większych zmian, o tyle wchodząc do środka odczujemy diametralną zmianę – począwszy na wysokiej jakości wykończeniu, przez nowy system multimedialny, aż po dopełniające całość nagłośnienie Bang and Olufsen. Pod maską natomiast znajdziemy litrową jednostkę EcoBoost, która generuje nam 125KM. Praca silnika jest cicha i przyjemna dla uszu mimo trzech cylindrów. Maksymalny moment obrotowy 170 Nm osiąga już przy 1500 obr./min. Jak downsizing to i ekonomia, z którą bywa różnie. Ale jak na tak dynamiczne auto jesteśmy w stanie osiągnąć 6.5l/100km. W trasie przy spokojnej jeździe możemy zobaczyć, że średnie spalanie to nieco ponad 5 litrów, przy ostrzejszym operowaniu pedałem gazu musimy liczyć się z tym, że Fiesta wypije nam ok. 8 litrów benzyny na 100 km trasy. Trzeba przyznać, że jest przyzwoicie. Posłuchajcie:

 

 

 

 

Bezpieczny Zakup Ford Fiesta EcoBoost 125KM Titanium 1

Bezpieczny Zakup Ford Fiesta EcoBoost 125KM Titanium 2

Bezpieczny Zakup Ford Fiesta EcoBoost 125KM Titanium 3

Bezpieczny Zakup Ford Fiesta EcoBoost 125KM Titanium 4

Bezpieczny Zakup Ford Fiesta EcoBoost 125KM Titanium 5

Przeczytaj też kobiecą recenzję Forda Fiesty

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia