Anuluj Dług – Świąteczna gorączka i Świąteczne Pułapki

437

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Dług - Świąteczna gorączka i Świąteczne Pułapki

Anuluj Dług – Świąteczna gorączka i Świąteczne Pułapki

Anuluj Dług - Świąteczna gorączka i Świąteczne PułapkiGrudzień to najlepszy miesiąc dla handlowców, a wręcz okres żniw. Gotowe zestawy prezentów, pachnące pierniki i choinki oraz „świąteczne” ceny mają zachęcać do zakupów. Niestety, niektóre promocje są pozorne, a sprzedawcy tylko czyhają na to, aby złapać nas na świąteczne pułapki. „Jeśli bowiem jest uzasadnienie handlowe dla promocji czyszczącej magazyny przed świętami” – mówi Tomasz Parol w dzisiejszej audycji – „to nie ma żadnego uzasadnienia by promocje gwiazdkowe dotyczyły usług finansowych i wezwań windykacyjnych, poza jedną: jest to niebywała okazja do manipulacji przez banksterskich oszustów”. Doświadczenia Anuluj-Dlug.pl wskazują, że w żadnym innym okresie ludzie nie są tak podatni na wyłudzenia i pakowanie się w wieloletnie kłopoty finansowe jak w tym przedświątecznym. Nie traćcie czujności, nie reagujcie tak jakby chcieli autorzy reklam i listów z promocjami „szybkiej gotówki za darmo” lub „ekstra umorzenia do 60% długu” tylko posłuchajcie:

Anuluj Dług – Świąteczna gorączka i Pułapki Świąteczne 1

Anuluj Dług – Świąteczna gorączka i Pułapki Świąteczne 2

Anuluj Dług – Świąteczna gorączka i Pułapki Świąteczne 3

Anuluj Dług – Świąteczna gorączka i Pułapki Świąteczne 4

Przeczytaj też Anuluj Dług – prawo wekslowe może Ci zaszkodzić

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia