„Mali Ratownicy” startują po raz trzeci!

302

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Mali Ratownicy

Projekt „Mali Ratownicy” rozpoczęty

Właśnie rozpoczęła się trzecia edycja programu “Mali Ratownicy”. Jest to projekt realizowany przez markę Volkswagen, którego celem jest propagowanie odpowiedzialnych postaw społecznych poprzez naukę udzielenia pierwszej pomocy. Dzięki Volkswagenowi każde dziecko może zostać superbohaterem i zyskać “supermoce”.

Mali Ratownicy

Nadbałtyckie plaże czekają na małych ratowników

W dzieciach drzemie wielka moc i potencjał do bycia superbohaterami. Trzeba tylko pozwolić im na odrobinę samodzielności i mnóstwo dobrej zabawy, która czeka na najmłodszych w strefie „Małych Ratowników” Volkswagena na nadbałtyckich plażach. Tam dzieci nie tylko wspaniale spędzą czas, ale nauczą się czegoś niezwykle ważnego – udzielania pierwszej pomocy. Strefy „Małych Ratowników” powstaną w Świnoujściu, Kołobrzegu, Ustce, Darłowie, Dziwnowie, Gdańsku i we Władysławowie. Dzieci, pod czujnym okiem profesjonalnych ratowników medycznych oraz animatorów, staną się superbohaterami.

Mali Ratownicy

Tegoroczną edycją Volkswagen zdecydował się wesprzeć fundacje Echo

Dodatkowo w tegorocznej edycji Volkswagen zdecydował się wesprzeć Fundację Echo, która pomaga w rozwoju dzieci z wadami słuchu. Każde przeszkolone dziecko w strefie Małych Ratowników to 3 zł jakie marka przekaże na rehabilitacje podopiecznych Fundacji.

Mali Ratownicy

– Potrzeba nie lada odwagi, żeby w sytuacji trudnej podbiec i zacząć ratować czyjeś życie. Nasze tegoroczne plany są wyjątkowe. Zdecydowaliśmy się na wsparcie Fundacji ECHO, która  pomaga w rozwoju dzieciom z wadami słuchu. Chcemy poszerzyć zakres naszych działań i wierzymy, że wspólnie z Małymi Ratownikami będziemy mogli realnie pomóc podopiecznym Fundacji – powiedział Hubert Niedzielski, Kierownik PR marki Volkswagen.

Mali Ratownicy

– Bez dłuższego namysłu postanowiliśmy zaangażować się w akcje Małych Ratowników. To projekt edukacyjny, potrzebny społecznie, który realnie uczy i zmienia postawy dzieci w zakresie pierwszej pomocy. Dodatkowo w tym roku pierwszy raz uruchomiono mechanizm przekazywania wsparcia finansowego, dzieci mogą pomagać innym dzieciom, co uczy ich od najmłodszych lat jak właściwie postępować. Cieszymy się ze współpracy z marką Volkswagen, mamy nadzieję, że pobijemy wspólnie rekord frekwencji w strefach, a tym samym uda się zebrać konkretne środki na pomoc naszym podopiecznym – powiedziała Aleksandra Włodarska vel Głowacka, Prezes Fundacji ECHO.

Tego lata Małych Ratowników będzie można spotkać w:

 • Świnoujściu – 5-7.07
 • Kołobrzegu – 12-14.07
 • Dziwnowie – 19-21.07
 • Darłowie – 26-28.07
 • Ustce – 2-4.08
 • Gdańsku – 9-11.08
 • Łebie – 16-18.08
 • Władysławowie – 23-25.08

Wszystkie spotkania odbędą się w ramach „Projektu Plaża” organizowanego przez telewizję TVN. Serdecznie zachęcamy!

Zobacz Samochody elektryczne będą tak samo głośne jak auta spalinowe. Zapadła decyzja KE dotycząca systemu AVAS

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

 • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
 • KRS: 0000406931
 • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia