Subaru Forester e-BOXER

552

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Subaru forester e-boxer jedyne w swoim rodzaju auto, które wyzwala pragnienia przy czym nadaje niesamowity poziom prowadzenia. Bez kompromisowo stawia czoła Twoim wyprawą jednocześnie dbając o bezpieczeństwo zachowując wysoki poziom komfortu. Samochód w stu procentach przystosowany do długich dystansów!. Poradzi sobie w każdej sytuacji drogowej oraz w każdych warunkach atmosferycznych.

Subaru Forester e-BOXER-ergonomia i bezpieczenstwo

subaru forester

Subaru forester e-boxer- Japończycy od zawsze koncentrowali się na połączeniu dynamicznej jazdy z komfortem i bezpieczeństwem. W najnowszych modelach konsekwentnie można dostrzec wbudowane systemy zapobiegania wypadkom oraz unikalne technologie. Jedna z cech marki Subaru e-BOXER jest silnik o przeciwległych cylindrach wspomagany przez silnik elektryczny.

Subaru Forester e-BOXER-skrzynia biegow/wyposażenie

Subaru forester w modelu e-boxer udoskonaliła znany już wcześniej napęd symmetrical AWD. Testowany przez nas Forester e-BOXER posiadał dwulitrową jednostkę o mocy 150 koni mechanicznych wspieranych przez 17 koni eletrycznych. To niepozornie szybkie auto, możne osiągnąć nawet 180 km/h wykorzystując przy tym wbudowany napęd na cztery kola. System EyeSight to udoskonalenie, które czuwa za nas prowadzeniem, dając więcksze poczucie bezpieczeństwa. Kolejnym atutem jest Niski środek ciężkości.

Subaru Forester e-BOXER-nasz wybór pod okiem kobiety

subaru forester

Ta niezależna marka świetnie wpisuje się nie tylko w męski charakter. Coraz częściej decydują się również na nią kobiety. Zdecydowanie pleć piękna będzie czuć się bezpiecznie podczas prowadzenia auta, zarówno w trudnych warunkach atmosferycznych jak i np. silnym deszczu czy też śniegu. Auto jest tak przystosowane, aby w każdej warunkach kierowca poradził sobie z prowadzeniem Forestera. Osobiście nie mieliśmy okazji sprawdzić zachowania auta na śniegu. Moim skromnym zdaniem tylko Robert Kubica poradziłby sobie z wyprowadzeniem tego auta z toru jazdy.

Posłuchaj nas na https://bezpiecznapodroz.org/radio/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia