Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych – wywiad z Marcinem Wroną

237

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

„Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” – w nowym roku zapraszamy do wysłuchania nowych wywiadów przygotowanych przez Dominika Kubalskiego. W pierwszym noworocznym wydaniu programu gościem jest Marcin Wrona. Na co dzień reporter i korespondent w Stanach Zjednoczonych tvn-owskich Faktów. Marcin Wrona swoją zawodową karierę zaczynał między innymi w Radiu Kraków, a następnie kontynuował ją w RMF FM, by ostatecznie zostać dziennikarzem telewizyjnym. W rozmowie z Dominikem wspomina studenckie czasy i swoje dziennikarskie początki. Oczywiście nie zabrakło również pytań związanych z życiem i funkcjonowaniem w społeczeństwie amerykańskim osób z niepełnosprawnościami. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia