Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych – wywiad z Kasią Zielińską

305

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

dav

Gościem w programie Dominika Kubalskiego „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” jest znana i lubiana aktorka, wokalistka i społeczniczka Kasia Zielińska. Pochodząca z Limanowej rudowłosa absolwentka krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej szerokiej publiczności znana jest z ról zarówno w produkcjach pełnometrażowych, takich jak „Listy do M.”, „Och, Karol 2”, „Quo vadis”, „Mój Nikifor”, „Plac Zbawiciela” oraz seriali: „Barwy szczęścia”, „Przyjaciółki” czy „O mnie się nie martw”. Ma na swoim koncie także udział w programach „Kocham Cię Polsko”, „Taniec z gwiazdami”, „Bitwa na głosy” oraz „Twoja twarz brzmi znajomo”. Z Dominikiem Kasia Zielińska rozmawiała między innymi na tematy związane z tym, jak osoby niepełnosprawne postrzegane są przez świat artystyczny, o jej karierze wokalnej, sposobach spędzania wolnego czasu i wielu innych aspektach zawodowego życia. Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia