Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych – wywiad z Andrzejem Rybińskim

257

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W kolejnym odcinku programu „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” gościem Dominika Kubalskiego jest Andrzej Rybiński. Muzyk i wokalista znany z takich utworów, zaliczanych dzisiaj do klasyki polskiej muzyki rozrywkowej, jak: „Nie liczę godzin i lat”, „Pocieszanka”, czy nagrany w duecie Andrzej i Eliza hit „Czas relaksu”, na antenie Radia Bezpieczna Podróż opowiada nie tylko o początkach swojej kariery, ale także o tym, jak powstawały jego piosenki oraz z kim współpracę sobie najbardziej ceni. Tradycyjnie, jak to w rozmowach Dominika nie brakuje również wspólnego śpiewania i pytań o tę tytułową kulturę w świecie osób z niepełnosprawnościami. Zapraszamy do wysłuchania. Program zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – „Kultura w sieci”.

Słuchaj także: https://bezpiecznapodroz.org/2021/02/15/kultura-w-otoczeniu-osob-niepelnosprawnych-wywiad-z-krzysztofem-scieranskim/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia