Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych – wywiad z Maciejem Jabłońskim

290

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

sdr

W kolejnym odcinku z cyklu „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” gościem w programie jest Maciej Jabłoński. Znany i lubiany komentator sportowy, dziennikarz telewizyjny, z wykształcenia muzyk, kochający jazz zaprosił ekipę Radia Bezpieczna Podróż do swojego domu. W rozmowie z Dominikiem Kubalskim zdradza początki swojej kariery, odsłania kulisy telewizyjnej kuchni oraz dzieli się informacjami na temat możliwości pracy osób niepełnosprawnych w ogólnopolskich mediach. Na specjalne życzenie Dominika zasiada też przed pianinem… Zapraszamy do wysłuchania tego wyjątkowego programu. Audycję zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – „Kultura w sieci”.

Cztaj także: https://bezpiecznapodroz.org/2021/02/18/kultura-w-otoczeniu-osob-niepelnosprawnych-wywiad-z-andrzejem-krzywym/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia