Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych – wywiad z Marcinem Januszkiewiczem

263

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

To był wyjątkowy program, bo zrealizowany w… Parku Saskim w Warszawie. Zresztą i gość był wyjątkowy. Aktor, muzyk, kompozytor… Marcin Januszkiewicz. W swojej audycji „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” Dominik Kubalski rozmawiał z artystą między innymi o jego doświadczeniach, jako jurora oceniającego występy niepełnosprawnych aktorów w teatrach amatorskich podczas ogólnopolskich festiwali. Nie zabrakło również pytań dotyczących kompozycji muzycznych autorstwa Marcina, a także jego rozumienia muzyki…  Zapraszamy do wysłuchania rozmowy. Audycję zrealizowano dla Radia Bezpieczna Podróż w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – „Kultura w sieci”.

Czytaj również: https://bezpiecznapodroz.org/2021/02/17/kultura-w-otoczeniu-osob-niepelnosprawnych-wywiad-z-andrzejem-grabarczykiem/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia