Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom. Wywiad z Markiem Dudkiem.

267

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W ramach cyklicznej audycji „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom” zapraszamy na wywiad z Markiem Dudkiem ze Stowarzyszenia Sympatyków Pszczelarstwa „Nasze Pszczoły”. To właśnie za sprawą członków tego stowarzyszenia w 2017 roku na dachu legionowskiego ratusza zamieszkały cztery pszczele rodziny. Od kilku lat stowarzyszenie prowadzi na terenie Legionowa i okolic zajęcia edukacyjne w zakresie pszczelarstwa. Jego członkowie wyjaśnia jaką rolę odgrywają pszczoły w naszym świecie. Stowarzyszenie prowadzi także pasiekę edukacyjno-szkoleniową, jak i zapobiega chorobom i zatruciom pszczół oraz innych owadów. Podczas rozmowy w studiu Radia Bezpieczna Podróż Marek Dudek opowiadał m.in. o tym, co u progu wiosny słychać wśród legionowskich rodzin pszczelich, jak mieszkańcy miasta mogą wspierać na co dzień pszczoły, jaki jest wpływ miodu na nasze zdrowie. Nie zabrakło również informacji o prowadzonych on-line warsztatach dla przyszłych pszczelarzy. A wielbiciele ciekawostek, usłyszą, co zimą jedzą pszczoły i w ogóle ile kilogramów miodu rocznie zjadają. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Legionowo. Wywiad z Markiem Dudkiem 1
Legionowo. Wywiad z Markiem Dudkiem 2
Legionowo. Wywiad z Markiem Dudkiem 3
Legionowo. Wywiad z Markiem Dudkiem 4

Wysłuchaj również: https://bezpiecznapodroz.org/kategoria/podcasty/kultura-w-otoczeniu-osob-niepelnosprawnych/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia