Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom – Nie truj! Daj oddychać!

313

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

W kolejnym odcinku cyklicznej audycji „Legionowo – Miasto Przyjazne Mieszkańcom” rozmawiamy na temat akcji Nie truj! Daj oddychać!, czyli o działaniach podejmowanych na rzecz czystszego powietrza w mieście i na terenie gminy. Naszym gościem jest Marcin Galoch, pełnomocnik prezydenta miasta Legionowa ds. jakości powietrza i gospodarki niskoemisyjnej. Smog, tak jak w całej Polsce, jest uciążliwy w okresie jesienno-zimowym także dla mieszkańców Legionowa. Od kilku lat urząd miasta i gminy prowadzi akcję dopłat do wymiany starych pieców węglowych, na przyłącza gazowe i pompy ciepła, a także realizuje eko-inwestycje. W trakcie rozmowy w studiu Radia Bezpieczna Podróż poruszamy również kwestię ulg termomodernizacyjnych, codziennego monitoringu stanu jakości powietrza w mieście, jak i edukacji ekologicznej. Osoby zainteresowane dotacjami z naszej audycji mogą dowiedzieć się, gdzie należy się zgłaszać, gdzie szukać pomocy w sprawie prawidłowego wypełnienia wniosku czy jak ubiegać się o zwrot poniesionych nakładów na ekologiczne ogrzewanie domu. Zapraszamy do wysłuchania.

Nie truj! Daj oddychać. Wywiad z Marcinem Galochem 1
Nie truj! Daj Oddychać. Wywiad z Marcinem Galochem 2
Nie truj! Daj oddychać. Wywiad z Marcinem Galochem 3
Nie truj! Daj oddychać. Wywiad z Marcinem Galochem 4

Posłuchaj również: https://bezpiecznapodroz.org/2021/03/31/legionowo-miasto-przyjazne-mieszkancom-wywiad-z-maja-pisarek/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia