Najpopularniejsi polscy influencerzy

562

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Najpopularniejsi polscy influencerzy

Influencer to osoba, która prowadzi szeroko pojętą działalność w internecie. Swoją osobowością w lepszy lub gorszy sposób oddziałuje na społeczeństwo. Najpopularniejsi polscy influencerzy to m.in. znani aktorzy, piosenkarze czy sportowcy. Kto znajduje się w rankingu najbardziej obserwowanych osób w mediach społecznościowych?

Najpopularniejsi polscy influencerzy – promocja aktywności fizycznej

W czołówce najbardziej wpływowych ludzi w polskim internecie nie może zabraknąć Anny i Roberta Lewandowskich. Słynny piłkarz reprezentacji Polski i trenerka personalna poznali się w 2007 roku na jednym z obozów sportowych. W 2013 roku wzięli ślub, obecnie są także szczęśliwymi rodzicami dwóch córek. Para od lat chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Na swoich kontach jednak przede wszystkim promują zdrowy i aktywny styl życia. Obok Anny Lewandowskiej najbardziej znaną trenerką personalną jest Ewa Chodakowska. Od lat bardzo aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych i zajmuje czołowe miejsca najbardziej wpływowych osób na Instagramie. Podobnie jak Anna Lewandowska, trenerka głównie promuje aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie. W mediach społecznościowych prezentuje także marki swoich kosmetyków, zdrowych przekąsek i ubrań sportowych.

Najpopularniejsi polscy influencerzy – przedsiębiorczy celebryci

Joanna Krupa to znana modelka i prezenterka telewizyjna. Na swoich kontach promuje przede wszystkim marki linii kosmetycznych, z którymi współpracuje. Modelka jest także znaną aktywistką w kwestii praw zwierząt. Jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, Julia Wieniawa, w swoich mediach społecznościowych promuje nie tylko znane marki kosmetyczne, z którymi współpracuje, ale i różnego typu kampanie społeczne ze swoim udziałem. Młoda aktorka jest także znana ze swojej przedsiębiorczości. Celebrytka najchętniej inwestuje w kolejne nieruchomości. Martyna Wojciechowska przez lata w Polsce znana była głównie jako prezenterka telewizyjna. Dziś podziwiana jest głównie jako podróżniczka, która w swoich relacjach ukazuje m.in. codzienne problemy krajów afrykańskich. Dziennikarka jest także znaną aktywistką społeczną – bierze udział w akcjach dotyczących np. obrony praw kobiet.  

Najpopularniejsi polscy influencerzy

Najpopularniejsi polscy influencerzy – wpływ na społeczeństwo

Piosenkarz i autor tekstów Dawid Kwiatkowski obecnie znany jest również jako jeden z jurorów programu „The Voice Kids”. Wokalista w mediach społecznościowych chętnie dzieli się kulisami swojej działalności artystycznej i telewizyjnej. Jego profil na Instagramie obserwuje prawie 1,5 miliona użytkowników. Media społecznościowe są doskonałą przestrzenią na rozkręcenie działalności o nawet najbardziej nietypowej formie. Doskonałym przykładem jest profil „Suchar Codzienny”, na którym każdego dnia publikowane są zabawne, życiowe, a także często ironiczne memy nawiązujące do wydarzeń z kraju i świata. Założycielami konta są Rafał „Fafa” Myśliński oraz Kamil „Myku” Natil. Na początku profil miał służyć wyłącznie celom rozrywkowym. Dziś „Suchar Codzienny” śledzi w sieci ponad 1,8 miliona osób.

Foto: Canva.com

Zobacz także: https://bezpiecznapodroz.org/?p=106656&preview=true – Wpływ reklamy na dzieci

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia