Premiera filmu “Lokal zamknięty”

0
126
dav

W środę, 23 czerwca, w warszawskim kinie “Atlantic” odbyła się premiera filmu “Lokal zamknięty” w reżyserii Krzysztofa Jankowskiego. Tuż przed seansem, na czerwonym dywanie pojawili się odtwórcy głównych ról, w tym Eryk Kulm jr, Paweł Cieślik, Emma Giegżno, Milena Suszyńska, Sebastian Konrad i Magdalena Kaczmarek. Niestety na premierowy pokaz nie przybyli Mateusz Damięcki i Janusz Chabior, dwa najgorętsze nazwiska produkcji.

Ekipa filmu “Lokal zamknięty”

Premiera filmu “Lokal zamknięty” nie mogła obyć się bez naszego udziału. Radio Bezpieczna Podróż nie tylko jest patronem medialnym produkcji, ale również ma w jej kadrach swój filmowy debiut.

Partnerem filmu jest Radio Bezpieczna Podróż

Scenariusz bez fajerwerków, ale świetne aktorstwo

Pokrótce można powiedzieć, że „Lokal zamknięty” to zwariowana historia dwóch mężczyzn, którzy chcą włamać się do mieszkania skorumpowanego ministra. Celem skoku jest rzekoma kasa z łapówek, którą ów polityk ukrywa w lodówce. Droga do pieniędzy wiedzie przez agencję towarzyską. A pech chce, że tę właśnie z powodu pandemii zamyka na 10 dni SANEPID. Trzeba powiedzieć, że komedia, jak przystało na ten gatunek, bawi od samego początku, choć fabuła jest raczej przewidywalna. W scenariuszu nie ma jakichś specjalnych zwrotów akcji. Podobnie, jak i nie ma filmowych efektów specjalnych. Wszystkie ujęcia sfilmowano w sposób prosty, przejrzysty, bez wymyślnych trików komputerowych. Z założenia “Lokal zamknięty” miał być sztuką teatralną i ten rys teatralny można odnaleźć zarówno w scenografii, jak i kadrowaniu obrazu. Niemniej aktorstwo w tym filmie jest na przyzwoitym poziomie. A i sam obraz nie jest ani za długi ani za krótki.

Sebastian Konrad – w komedii “Lokal zamknięty” wcielił się w postać lekarza SANEPID-u

Premiera filmu “Lokal zamknięty” – relacja z wydarzenia

Czy komedia “Lokal zamknięty” ma szansę stać się tegorocznym przebojem kinowym? Przekonamy się o tym już po 2 lipca, kiedy film trafi na duże ekrany. A tymczasem zapraszamy do wysłuchania relacji z premiery.

Premiera filmu “Lokal zamknięty” – relacja z kina Atlantic

Warto jeszcze wspomnieć, że premierowy bankiet dla twórców filmu “Lokal zamknięty” i publiczności przygotowała Restauracja ZDRÓWKO z Legionowa, prowadzona przez Fundację EMANIO ARCUS.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj i posłuchaj koniecznie wywiadów z aktorami w materiale: Zapraszamy na premierę komedii “Lokal zamknięty”