Izba Tradycji EKD/WKD

317

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Izba Tradycji EKD/WKD to nowa propozycja Warszawskiej Kolei Dojazdowej dla pasażerów. Wraz z jednym z najstarszych przewoźników na Mazowszu zapraszamy do poznawania jej dziejów i sylwetek osób z nią związanych. Z okazji 95-lecia działalności EKD/WKD oraz 20-lecia powołania Izby Tradycji EKD/WKD Warszawska Kolej Dojazdowa przygotowała cykl pt. „ Do zobaczenia w Izbie Tradycji EKD/WKD”. Jedenastego dnia każdego miesiąca będzie prezentowany jeden z wybranych eksponatów, znajdujących się w zbiorach Izby Tradycji EKD/WKD. W ten sposób WKD chce przedstawić swoim pasażerom i pasjonatom historii niektóre ze swoich „skarbów”. Jak również zachęcić do odwiedzania Izby Tradycji EKD/WKD oraz odkrywania jej ciekawej historii sięgającej początków XX wieku.

Izba Tradycji EKD/WKD czynna jest dla zwiedzających w środy w godzinach 9:00-13:30 oraz w niedzielę od 11:30 do 14:30.

Więcej informacji na temat tej akcji WKD znajdziesz tutaj. Jeśli natomiast chciałbyś wiedzieć więcej na temat Warszawskiej Kolei Dojazdowej przeczytaj także o kampanii Twoja Bezpieczna WuKaDka.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia