Gwiazdy i operacje plastyczne

412

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Gwiazdy i operacje plastyczne
Jedną z „rekordzistek” zabiegów medycyny estetycznej jest Donatella Versace.

Gwiazdy i operacje plastyczne – podobno gabinety medycyny estetycznej w Hollywood są tak powszechne jak salony fryzjerskie. Niestety sławy idące po piękniejszy, młody wygląd, często w rezultacie otrzymują zupełnie odwrotny efekt. Które gwiazdy uległy pokusie chirurgicznego skalpela? 

Gwiazdy i operacje plastyczne – słynne przypadki 

Myśląc o Hollywood przychodzą nam do głowy gwiazdy ze świata muzyki czy filmu. Jednym z najsłynniejszych przykładów operacji plastycznych jest jednak Donatella Versace. Słynna projektantka mody ma ich na swoim koncie aż kilkanaście. Powodów do tego typu zabiegów może być wiele, jednym z nich jest z pewnością zachowanie młodości. Obok wyżej wspomnianej Donatelli Versace, osobą, która za pomocą skalpela z pewnością chciała zatrzymać czas jest aktorka Meg Ryan. Gwiazda, która w latach 90. podbiła świat filmu, cieszyła się także opinią tzw. „dziewczyny z sąsiedztwa”, a wszystko to za sprawą dziewczęcej urody. Niestety dziś piszę się o niej nie tyle w kontekście najnowszych kreacji filmowych, a coraz to większych metamorfoz. Gwiazdy i operacje plastyczne

Gwiazdy i operacje plastyczne – polskie sławy 

Eksperymentujących z zabiegami chirurgicznymi nie brakuje również w naszym kraju. O Blance Lipińskiej w ostatnich latach głośno jest za sprawą słynnej książki „365 dni”. Jak się okazuje, pisarka otwarcie przyznaje się również do korekty twarzy i biustu. Natalia Siwiec to celebrytka, która zasłynęła jako Miss Euro 2012. Patrząc na dawne zdjęcia gwiazdy, trudno nie zauważyć m.in. mocno powiększonych ust. Kobieta uważa także, że takich decyzji nie należy się w żaden sposób wstydzić. Kilkanaście lat temu media rozpisywały się na temat coraz to kolejnych operacji plastycznych Dody. Kontrowersyjna piosenkarka w latach swojej największej świetności nieustannie zmieniała się na naszych oczach. Dziś sama przyznaje, że nie korzysta już z pomocy chirurga, a niektórych decyzji z przeszłości wręcz żałuje. Poczucia własnej wartości w gabinecie medycyny estetycznej postanowiła poszukać także Edyta Górniak. Wokalistka w jednym z wywiadów wprost przyznała, że idąc do specjalisty chciała pozbyć się smutku. 

Gwiazdy i operacje plastyczne 

Gwiazdy i operacje plastyczne – błędne decyzje 

W efekcie gwiazda, która w 1994 roku zajęła 2 miejsce w konkursie Eurowizji powiększyła sobie usta. Edyta Górniak, podobnie jak wiele innych gwiazd, dziś żałuje decyzji o operacjach plastycznych. Courteney Cox znana jest przede wszystkim z roli Monici Geller z kultowego serialu „Przyjaciele”. Aktorka wprost przyznała, że w jej życiu nastąpił moment, w którym za wszelką cenę chciała zatrzymać czas. Dziś tego żałuje i uważa, że nie należy na siłę przeciwwstawiać się nieuchronnej naturze. O złych skutkach ubocznych operacji plastycznych przekonała się także inna aktorka – Melanie Griffith. Gwiazda cierpiała, gdy idąc po ulicy słyszała złośliwe docinki na swój temat. Gwiazdy i ich operacje plastyczne są największym dowodem na to w jak dużym stopniu wygląd zewnętrzny wpływa na poczucie naszej wartości. Niestety nawet najlepszy zabieg chirurgiczny nie jest w stanie zagwarantować poprawy jakości życia.

Foto: Pexels.com

Przeczytaj także: Czym jeżdżą młode gwiazdy?

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia