Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party Kraków / 18-19.02

555

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party
Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party w Krakowie.

W dniach 18-19 lutego, Krakowska Tauron Arena będzie rozbrzmiewać rykiem silników. Wszystko za sprawą „Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party” czyli rozrywki w iście amerykańskim stylu.

Hot Wheels Monster Trucks Live – co zobaczą goście

Ta popularna na całym świecie, rodzinna rozrywka jest jedyną okazją gdy duzi i mali wielbiciele Monster Trucków Hot Wheels, mogą obcować ze swymi ulubieńcami. Są to: Mega Wrex™, Tiger Shark™, Boneshaker™, Bigfoot® i innych, oraz całkowicie nowy Gunkster™. Widzowie będą świadkami bitew monster truck i nieprawdopodobnych zawodów. Wśród atrakcji nie zabraknie spektakularnych pokazów świateł laserowych oraz imprezy tanecznej, będą też zabawkowe prezenty od Hot Wheels. Goście imprezy zobaczą niesamowite pokazy skoczków Hot Wheels Monster Trucks Live, Freestyle Motocross. Odbędzie się też specjalny występ samochodu ziejącego ogniem, przeobrażającego się w robota MEGASAURUSA.

Daty i godziny pokazów:

Sobota, 18.02.2023 – 11:30 / Crash Zone – 8:30

Sobota, 18.02.2023 – 18:30 / Crash Zone – 15:30

Niedziela, 19.02.2023 – 11:30 / Crash Zone – 8:30

Niedziela, 19.02.2023 – 18:30 / Crash Zone – 15:30

Na dwie i pół godziny przed każdym występem będzie miało miejsce, Crash Zone Pre-Show Party. Gdzie każdy fan będzie miał dostęp do płyty, na której rozgrywane są zawody. W ten sposób każdy będzie mógł podziwiać z bliska niesamowite projekty oraz ogromne rozmiary Hot Wheels Monster Trucks.

Dla dzieci odwiedzających imprezę, organizatorzy przewidzieli specjalne ceny wstępu.

Hot Wheels Monster Trucks Live Glow Party Kraków

Organizatorzy imprezy

Trasa Hot Wheels Monster Trucks Live powstała w wyniku aliansu pomiędzy firmami Mattel, Live Nation i Raycom-Legacy Content Company, LLC, spółką zależną w całości od i należącą do Family Entertainment Holdings, LLC.

Live Nation Entertainment – Live Nation Entertainment jest globalnego formatu potentatem w dziedzinie rozrywki na żywo. W jego skład wchodzą światowi liderzy rynku: Ticketmaster (jak sama nazwa wskazuje, firma sprzedaje bilety na niemal wszystkie rodzaje imprez: festiwale, muzyka, sport, sztuka i teatr… na świecie) Live Nation Concerts i Live Nation Sponsoring.

Family Entertainment Holdings, LLC – Ten rodzinny Holding z Mediny w Ohio, jest spółką zajmująca się rozrywką. Przede wszystkim  Family Entertainment Holdings rozwija i popularyzuje najbardziej bestsellerowe formaty wydarzeń na żywo. Są to zarówno Magic of Lights®, czyli świąteczne oświetlenie na świeżym powietrzu, pokazywane w miejscach w całej Ameryce Północnej, jak i  Hot Wheels Monster Trucks Live. Czyli pokaz monster trucków o tematyce Hot Wheels, prezentowanym zarówno w Ameryce Północnej, jak i na całym świecie.

Mattel, Inc. – Założona 1945 roku, przez Harolda „Matta” Matsona i Elliota Handlera firma, od początku swego istnienia towarzyszy dzieciom, pomagając im w harmonijnym rozwoju. Mattel jest wiodącą globalną firmą zajmującą się rozrywką dla dzieci. Specjalizuje się ona w projektowaniu oraz produkcji wysokiej jakości zabawek i produktów konsumenckich. Przedsiębiorstwo tworzy  produkty i doświadczenia, te z kolei inspirują, bawią i rozwijają dzieci poprzez zabawę. Firma angażuje konsumentów poprzez swoje portfolio kultowych franczyz, w tym Barbie®, Hot Wheels®. American Girl®, Fisher-Price®, Thomas & Friends® i Mega®, oraz inne popularne marki, których Mattel jest właścicielem. Szeroka oferta obejmuje treści filmowe i telewizyjne, gry, muzykę oraz wydarzenia na żywo. Współpracując z wiodącymi światowymi firmami handlowymi i technologicznymi, spółka sprzedaje swoje produkty w ponad 150 krajach.

Może cię także zainteresować: Jak działa silnik wodorowy

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia