Miasto budzi się 2k23 Warszawa 16.04.2023

Fotografowanie aut w różnych punktach podczas Warszawy Miasto budzi się 2k23 Warszawy. Trzeba pamiętać że impreza jest totalnie non-profit.

1997

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Czekaliście na to i jest, Miasto budzi się 2k23, powraca!!! Już 16.04.2023 Warszawa po raz kolejny obudzi się jako motoryzacyjna stolica! Stąd apel od organizatorów może być tylko jeden! Szykuj auto, nastawiaj zegarek i baw się razem z nami podobnie do innych pasjonatów motoryzacji. W przeciwieństwie do tego typu wydarzeń, Miasto budzi się 2k23, ma charakter typowego FOTOSPOTU. Wy jeździcie, uśmiechacie się i używacie Waszych aut w celu, do którego zostały stworzone.

Organizatorzy ze swej strony obiecują, że zrobią Wam zdjęcia.
Sugerowana trasa przejazdu oraz punkty, w których będą stali dobrze znani Wam fotografowie, opublikowane zostaną w najbliższym terminie. Zaglądajcie na stronę imprezy Miasto budzi się 2k23.

Tegoroczna trasa przebiegać będzie głównie przez centrum Warszawy i jest do pobrania w linku poniżej. Trasa: https://goo.gl/maps/aCAUNxNfaPmWTdtB8

W godzinach 13:00 – 15:00. Nasza ekipa będzie oczekiwała na Was w punktach:

Plac marsz. Józefa Piłsudskiego

Moliera

Miodowa

Plac Krasińskich

Bankowy Plac

Plac Politechniki

Rondo ONZ

Prosta

Żelazna

Grzybowska

Próżna

Pamiętajcie, że kolejność odwiedzania punktów jest dowolna, to od Was zależy, jak pojedziecie i je odwiedzicie.

W przeciwieństwie do innych imprez tu nie ma startu, nie ma mety. Są za to fotopunkty na trasie.
Jeżeli zastanawiacie się, dla kogo jest ta impreza, my w imieniu organizatora odpowiadamy, że dla wszystkich! Nie dzielimy, a łączymy pasję do czterech kółek! Jeżeli masz fajne auto, przyjedź i baw się razem z nami! Oczywiście im ciekawsze, bardziej nietuzinkowe auto, tym większa szansa na zdjęcie. Niestety jak piszą organizatorzy, nie gwarantujemy, że zrobimy zdjęcia wszystkim uczestnikom.

Śledźcie na bieżąco profil wydarzenia. Bądźcie czujni!

Miasto budzi się 2k23 Warszawa 16.04.2023

Robimy to z i dla czystej zajawki! Save the date – Miasto budzi się Warszawa 16.04.2023!

Jak pisze Kacper Siewierski po raz kolejny będziemy budzić miasto wy swoimi pojazdami, my natomiast zdjęciami, które znajdziecie w tym miejscu. Także zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w naszym wydarzeniu, a później do przeglądania galerii i szukania siebie na zdjęciach!

Mam nadzieję że podobnie do ubiegłego roku Miasto budzi się 2022 (Music: Sixra) tegoroczna imprezy będzie równie udana.

Na zakończenie trzeba dodać że są i tacy, dla których Miasto budzi się jest kojarzone z muzyką i utworem Yugopolis & Paweł Kukiz – Miasto budzi się

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Poprzedni artykułLegia gwarancją na pełne trybuny
Następny artykułCo powoduje chore zatoki?
Piotr Pawlak
Jestem miłośnikiem zabytkowej motoryzacji i turystyki z nią związanej. Interesuje się historią Warszawy, a wolnych chwilach oglądam stare polskie komedie przede wszystkim mistrza Stanisława Barei. Dobry rock-and-roll, ska i punk rock nie są mi obce, no i oczywiście klasyka metalu z lat 80/90. Wszystko to okraszone jest fotografią kiedyś kliszową obecnie cyfrową.

Brak postów do wyświetlenia