Ford Explorer i Indiana Jones

376

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Ford Explorer i Indiana Jones

 Ford Explorer i Indiana Jones? co łączy te 2 marki? Wspólnie rozpoczynają przygodę – w najnowszej kampanii reklamowej z „Indiana Jones i Tarcza Przeznaczenia”, filmem Disneya i Lucasfilm

Nowa kampania, nawiązująca do serii kultowych filmów i słynnej ścieżki dźwiękowej, przedstawia średniej wielkości crossovera wyruszającego na międzykontynentalną wyprawę.

Martin Sander, dyrektor generalny, Ford Model e Europe zestawienei obok siebie dwóch legend tłumaczy następująco:

„Indiana Jones jest najbardziej znanym w światowym kinie amerykańskim eksploratorem nieznanych terenów. Więc możliwość dołączenia na ekranie do jego najnowszej przygody i wykorzystania do tego naszego własnego kultowego Explorera była idealnym pomysłem. Debiutujący tutaj w Europie i zaprojektowany dla Europy, nowy Explorer będzie nie tylko elektryczny, z pewnością będzie elektryzującą przygodą dla klientów, jak najnowszy film dla widzów.”

Ford Explorer i Indiana Jones

Ta, rozpoczęta przed europejskimi premierami kinowymi nawiązuje do kultowych filmów. W zamyśle ma prezentować przygody Explorera w reklamach telewizyjnych, radiowych, Internecie, mediach społecznościowych oraz na nośnikach reklamy outdoorowej w wybranych krajach europejskich.

https://youtu.be/0blov6SgLMA

Podobnie jak ostatnia część serii Indiana Jones, ta reklama będzie przemierzającą świat kinową przygodą.

Pomysłem przyświecającym takiemu zestawieniu jest fakt wykorzystania popularności i dziedzictwa serii Indiany przy budowaniu marki Explorera.

„Współpraca z Fordem świetnie układa się na wielu poziomach i pokazuje, jak nasz najwyższej klasy przekaz może pracować na rzecz flagowych marek w regionie EMEA. Obie marki reprezentują ducha przygody. Dzięki połączeniu dwóch kultowych odkrywców – nowego, w pełni elektrycznego Forda i samego Indiany Jonesa – stworzyliśmy kampanię, która naprawdę przyciągnie uwagę konsumentów w całym regionie”. Owen Dommel, dyrektor ds. partnerstwa i promocji, Walt Disney Studios EMEA.

Explorer – elektryczny crossover

Jeżeli chodzi o samego Explorera, to na europejskie rynki został opracowany zupełnie na nowo. Teraz jest w pełni gotowy na przygodę o wyjątkowej mocy elektrycznego napędu z możliwością bardzo szybkiego naładowania. Od 10 do 80 procent w zaledwie 25 minut.

Jeżeli chodzi o pozostałe, warte uwagi elementy to wyróżnić możemy kilka z nich. Mianowicie 15-calowy podnoszony i opuszczany centralny ekran dotykowy, czy schowek My Private Locke. Ten ostatni jest wręcz doskonały do chowania w nim cennych przedmiotów z dala od spojrzeń przechodniów. Wspomnieć też należy o 17-litrowej MegaConsole. Ta ostatnia służyć może do przechowywania np. 15-calowego laptopa czy 1,5 litrowych butelek napojów.

Warto wspomnieć, że Ford szykuje nie lada atrakcję. W podróż dookoła świata elektrycznym Fordem Explorerem wybierze się Influencerka-podróżniczka Lexie Alford – znana jako Lexie Limitless. Model będzie dostępny w 2024 roku.

Przyjmowane są już zapisy na Explorera, który będzie docierał do klientów w 2024 roku.

INDIANA JONES I TARCZA PRZEZNACZENIA

Harrison Ford powraca do roli legendarnego archeologa w ostatniej odsłonie kultowej serii – niesamowitej przemierzającej świat wyprawie i porywającej filmowej przygodzie. Wraz z Fordem występują: Phoebe Waller-Bridge (serial „Fleabag”). Zobaczymy też takie znane postacie jak Antonio Banderas („Ból i blask”). Ponadto: John Rhys-Davies („Poszukiwacze zaginionej Arki”), czy Shaunette Renée Wilson („Czarna Pantera”).

Reżyseria: James Mangold („Le Mans ’66” «Ford v Ferrari», „Logan”), scenariusz: Jez Butterworth & John-Henry Butterworth, David Koepp i James Mangold, na podstawie postaci stworzonych przez George 'a Lucasa i Philipa Kaufmana. Produkcja: Kathleen Kennedy, Frank Marshall i Simon Emanuel, Steven Spielberg i George Lucas jako producenci wykonawczy.

John Williams wyko, który zbierał punkty, komponując muzykę do wszystkich przygód Indy’ego od czasu pierwszego filmu „Poszukiwacze zaginionej arki” z 1981 roku.

Zastanawiasz się jak wzbogacić wyposażenie Twojego samochodu? przeczytaj artykuł.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia