III zlot GAR-BUS VW CLASSIC MAZOWSZE 4-6.08.2023

Plaża na Zawadach nad Wkrą to miejsce na III zlot GAR-BUS VW CLASSIC MAZOWSZE. Już w dniach 4-6.08.2023 super atmosfera, moc atrakcji, wrażenia i zwiedzanie Twierdzy Modlin.

1182

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

III Zlot VW Gar-Bus VW Classic Mazowsze 4-6.08.2023 Popielżyn Zawady
III Zlot VW Gar-Bus VW Classic Mazowsze 4-6.08.2023 Popielżyn Zawady

Już po raz trzeci, a może kolejny stowarzyszenie VW Classic Mazowsze ma przyjemność zaprosić Was na III zlot GAR-BUS VW CLASSIC MAZOWSZE. Zlot odbędzie się w gminie Joniec, na plaży w Zawadach nad Wkrą w dniach 4-6.08.2023. Jak w poprzednich edycjach zlotu stowarzyszenie VW Classic Mazowsze gwarantuje super atmosferę, moc atrakcji i niezapomniane wrażenia.

III zlot GAR-BUS VW CLASSIC MAZOWSZE na co zwrócić uwagę

Świecką tradycją jest to, że na zlotach VW CLASSIC MAZOWSZE jest dostępna bania do dyspozycji zlotowiczów. Tak będzie i tym razem. Nie bierzcie tego zbyt poważnie ponieważ bania wcale nie oznacza że zlot będzie do bani. Trzeba też wziąć pod uwagę, że jazda na bani podczas parady do twierdzy Modlin może być groźna w skutkach. Nie zabraknie też pamiątkowej Glazury, którą znają uczestnicy poprzednich edycji.

Plakat III Zlot VW Classic Mazowsze 04-06.08.2023 Popielżyn. Plaża na Zawadach
Plakat III Zlot VW Classic Mazowsze 04-06.08.2023 Popielżyn. Plaża na Zawadach

Jak już wspomniałem najważniejszym wydarzeniem soboty jest przejazd kolumny Volkswagenów do Twierdzy Modlin i udział w pikniku połączonym ze zwiedzaniem. Mieszkańcy i osoby zainteresowane będą mogły w tym czasie podziwiać nasze auta.

Twierdza Modlin cel parady III zlot GAR-BUS VW CLASSIC MAZOWSZE 5.08.2023
Twierdza Modlin cel parady III zlotu GAR-BUS VW CLASSIC MAZOWSZE 5.08.2023

Podczas zlotu Koło Gospodyń Wiejskich Konary będzie serwować przepyszne tradycyjne potrawy i jest to kolejna ciekawostka.

Jak zwykle na zlocie przewidziano też moc atrakcji dla najmłodszych zlotowiczów, a wśród nich konkursy, skakańce, pokaz modeli RC, wata cukrowa, malowanie Garbusów i kilka niespodzianek.

Przewidziano strefę New Beetle, gdyby ktoś taki miał się zjawić. Aż trudno uwierzyć, ale New Beetle produkowany był przez Volkswagena od 1997, a to już ponad 25 lat.

Jak powszechnie wiadomo wakacje w pełni, ale nic się samo nie zrobi i tymczasem przygotowania do III zlot GAR-BUS VW CLASSIC MAZOWSZE idą pełną parą! W przygotowaniu pakietów wjazdowych uczestniczą całe rodziny wraz z młodym pokoleniem, które miejmy nadzieję dalej będzie kontynuować tradycje związane z autami spod znaku VW.

Dzięki sponsorom, i tym razem, każda załoga wjeżdżająca na teren zlotu otrzyma pakiet wjazdowy zaraz po zarejestrowaniu pojazdu.

III zlot GAR-BUS VW CLASSIC MAZOWSZE – tu zawsze jest pięknie

Dla wszystkich, którzy byli w poprzednich latach i wiedzą jak miło jest spędzić czas nad Wkrą, na Plaży na Zawadach, coś dla przypomnienia. A dla tych, których nie było bodziec do podjęcia, jedynej słusznej decyzji.

I Zlot VW Classic Mazowsze (Długa relacja) 2-4 Sierpnia 2019

II ZLOT GARBUSOWY Popielżyn Zawady – VW CLASSIC MAZOWSZE 2021

W artykule wykorzystano materiały ze strony organizatora VW Classic Mazowsze. Informacji możecie też szukać na stronie wydarzenia III zlot GAR-BUS VW CLASSIC MAZOWSZE. Bywa i tak, że w sposób niezamierzony pojawiają się zmiany wynikające z przyczyn niezależnych.

III zlot GAR-BUS VW CLASSIC MAZOWSZE wywiad z Piotrkiem Fabisiakiem jednym z organizatorów

Bezpieczna Podróż GarBusem na zlot – to informator o imprezach wyłącznie dla samochodów typu VW Garbus, Vw T1 Bulli, Vw T2 Ogórek, Vw typ 3, Vw 181, Karmann Ghia, VW T3 Kanciak i itp

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org

I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia