Youngtimer Giełda – relacja

Youngtimer Giełda w Neo Garage , oto moja relacja! wydarzenie miało rekordową frekwencję i mile można było spędzić czas pośród gadżetów, części i akcesoriów

385

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Youngtimer Giełda w Retro Garage - relacja
Youngtimer Giełda w Retro Garage - relacja

Kolejna Youngtimer Giełda zorganizowana w Neo Garage przeszła do historii, oto moja relacja! Jak możemy się dowiedzieć ze strony organizatora wydarzenie miało rekordową frekwencję i mile można było spędzić czas pośród gadżetów, części i akcesoriów do starych i tych młodszych pojazdów! Było więcej wystawców, więcej kupujących i sprzedających co jest niezbitym dowodem na to że taka impreza w Warszawie jest bardzo potrzebna. Moim zdaniem każda następna odsłona Youngtimer Giełdy w Neo Garage przyniesie zwiększenie liczby gości. tak kupujących jak i sprzedających.

Youngtimer Giełda w Neo Garage - spotkanie z Przemkiem Szafrańskim relacja
Youngtimer Giełda w Neo Garage – spotkanie z Przemkiem Szafrańskim relacja

Youngtimer Giełda w Neo Garage i ciekawi ludzie

Dla miłośnika starej motoryzacji części i akcesoria mają duże znaczenie, ale jest coś co wyrasta ponadto. Są to ludzie, pasjonaci, mechanicy i przyjaciele którzy pomogą, dradzą i nie zostawią w potrzebie. Są też ludzie tworzący programy przeznaczone dla miłośników motoryzacji tacy jak Przemek Szafrański. Miło było poznać i porozmawiać o motoryzacji tworzonych właśnie programach i o planach na przyszłość.

Ukłony dla całej Ekipy NEO Garage za gościnę i pięknie przygotowaną w profesjonalny sposób halę.

Szkoda tylko że kolejna edycja odbędzie się dopiero w marcu 2024, o czym z pewnością poinformuję.

Moje poprzednie zapowiedzi dotyczące imprezy: Youngtimer Giełda w NEO Garage wielka wyprzedaż 26.11.2023 Warszawa, YOUNGTIMER GIEŁDA w NEO GARAGE 26.03.2023 Warszawa, oraz Youngtimer Giełda 2022 NEO Garage Warszawa 27.11.2022

Pomóżcie nam wspólnie dla Was pracować, bo Warszawa to także Wy!

Poznaj swoje miasto, za naszym pośrednictwem – Miasto moje a w nim

Zgłaszam się z apelem do organizatorów i uczestników do nadesłania krótkiej relacji lub chociażby kilku fotek. Z pewnością ukażą się na naszej stronie. Czekam na sygnał piotrpawlak@radiobp.org I na koniec jeżeli jesteś fanem motoryzacji i nie tylko, a zastanawiasz się co zrobić z wolnym czasem? Wybierz się na jedną z bez wątpienia godnych uwagi imprez umieszczonych w naszym kalendarzu Zlot Spotkanie Motoryzacja Piknik sezon 2023.

Słuchaj nas online!

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia