Prezenty noworoczne dla Europy czyli reelekcja Putina jest możliwa

Reelekcja Putina w 2024 roku. Wśród Rosjan jest skryty opór wobec wojny na Ukrainie i obecnych ograniczeń, ale Putin mimo to wykonał dużą pracę w kierunku reelekcji. Poznaj powody przyszłej reelekcji Putina!

289

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

reelekcja Putina w Nowym Roku
reelekcja Putina w Nowym Roku

Pod koniec 2023 roku rosyjski prezydent Władimir Putin jest pewien, że wygra wybory prezydenckie w marcu 2024 roku. Jest tak mimo faktu, że wojna na Ukrainie była kosztowna dla Rosji pod względem ofiar ludzkich i sprzętu. Putin poniósł również pewne porażki w kraju, w tym bunt pod wodzą rosyjskiego szefa najemników Jewgienija Prigożyna. Jednak Putin pozostaje popularny wśród wielu Rosjan i prawdopodobnie wygra wybory. Reelekcja Putina prawie na 100%

Oto niektóre z powodów, dla których Putin prawdopodobnie wygra wybory:

  • Nie ma poważnych rywali. Jego najbardziej znany przeciwnik, Aleksiej Nawalny, jest w więzieniu.
  • Rosyjskie media są kontrolowane przez Kreml i będą przedstawiać Putina jako niezbędnego człowieka Rosji.
  • Rosjanie są zmęczeni wojną, ale są też nieufni wobec zmian. Putin jest znaną wartością, a oni wiedzą, czego się po nim spodziewać.

Oczywiście istnieją również pewne ryzyka dla reelekcji Putina:

  • Wojna na Ukrainie jest niepopularna wśród wielu Rosjan i może zaszkodzić popularności Putina.
  • Gospodarka jest w trudnym stanie, co również może zaszkodzić popularności Putina.
  • Rosjanie coraz bardziej rozczarowują się rządem, co może doprowadzić do protestów i niepokojów.

Ogólnie rzecz biorąc, zbyt wcześnie, aby powiedzieć, czy Putin wygra wybory. Jest jednak faworytem i ma szereg zalet, które mogą mu pomóc zapewnić zwycięstwo. Tak więc spokoju w nowym roku nie będzie.

Niespodzianka noworoczna

Oczywiście, że to nie jest niespodzianka. Putin ogłosił swoją kandydaturę w wyborach prezydenckich w 2024 roku. Jest to znaczący rozwój wydarzeń, ponieważ Putin jest już u władzy od ponad 20 lat. Jego decyzja o ponownym ubieganiu się o prezydenturę może być sygnałem, że nie zamierza rezygnować z władzy.

Nie jest jasne, co Putin zrobi, jeśli wygra wybory. Jednak można się spodziewać, że będzie kontynuował wojnę na Ukrainie. Putin uważa, że ​​wojna jest konieczna, aby zapewnić bezpieczeństwo Rosji. Jest również przekonany, że może wygrać wojnę widząc słabnące poparcie dla Ukrainy. Widząc niechęć do mobilizacji i udziału w wojnie młodych Ukraińców. Wojna na Ukrainie jest już tragicznym wydarzeniem, które spowodowało wiele cierpienia i zniszczeń. Jeśli Putin wygra wybory, wojna może trwać jeszcze przez wiele lat.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia