Odejście Tomasza Marca z 19-30

Odejście Tomasza Marca z 19-30

187

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Odejście Tomasza Marca z 19-30
Odejście Tomasza Marca z 19-30


Odejście Tomasza Marca z 19-30. Nieoficjalnie z Wirtualnych Mediów dowiadujemy się o odejściu dziennikarza Tomasza Marca z programu informacyjnego „19-30” na antenie TVP 1, który zastąpił dotychczasowe „Wiadomości”. Odejście Marca z programu 19-30 jest istotnym wydarzeniem, które może mieć wpływ na przyszłość polskiej telewizji publicznej. Marzec był jednym z bardziej doświadczonych i cenionych dziennikarzy w Polsce. Jego odejście oznacza, że TVP traci jednego ze swoich najlepszych reporterów. Ocena odejścia Marca jest złożona. Z jednej strony, można to interpretować jako negatywny sygnał dla TVP. Jego odejście może sugerować, że TVP nadal nie jest gotowa na odbudowę zaufania do społeczeństwa. Z drugiej strony, odejściu Marca można też przypisać pozytywną rolę. Możliwe, że odejście dziennikarza jest jednym z wielu sygnałów, że TVP chce odejść od propagandowego charakteru i stać się bardziej obiektywnym medium.

Odejście Tomasza Marca z 19-30 – kariera Tomasza Marca


Tomasz Marzec jest doświadczonym dziennikarzem z mediami związanym od 2002 roku. Na początku pracował w Polskim Radiu gdzie był reporterem i prezenterem. Marzec w 2006 roku przeszedł do Grupy TVN, gdzie pracował w programach „Czarno na białym” i „Czarno na białym ekstra”. W „Czarno na białym” prowadził reportaże z Polski i ze świata, dotyczące m.in. polityki, gospodarki, społecznych problemów i kultury. W 2020 roku Marzec przeszedł do Telewizji Polskiej, gdzie prowadził „Wiadomości”. Program ten spotkał się z krytyką ze strony niektórych dziennikarzy i mediów, którzy zarzucili mu propagandowy charakter. W 2024 roku Marzec odszedł z TVP. Marzec jest autorem książki „Tajne akcje snajperów GROM”. Dziennikarz jest też laureatem wielu nagród dziennikarskich, m.in. Nagrody im. Andrzeja Wojciechowskiego.

Odejście Tomasza Marca z 19-30 – życie prywatne dziennikarza

O prywatnym życiu Tomasza Marca wiadomo niewiele. Tomasz Marzec był żonaty, a jego partnerką była dziennikarka TVN24 Joanna Kryńska. Para doczekała się dwóch synów, Franka i Jana. W 2022 roku Marzec poinformował, że niedawno powitał na świecie córkę. Marzec interesuje się piłką nożną. Jest sympatykiem Legii Warszawa. W mediach pojawiały się informacje o tym, że Marzec jest osobą prywatną, która ceni sobie spokój i nie lubi dzielić się z opinią publiczną swoim życiem osobistym.

Odejście Tomasza Marca z 19-30 – podsumowanie

Niezależnie od oceny jeszcze nieoficjalnego odejścia Tomasza Marca z TVP, który jest związany z mediami od wielu lat nie ma wątpliwości, że jest to doświadczony dziennikarz.

Oto niektóre z najważniejszych wydarzeń z kariery Tomasza Marca:

  • 2002: Rozpoczęcie pracy w Polskim Radiu
  • 2006: Przejście do Grupy TVN
  • 2011: Rozpoczęcie prowadzenia programu „Czarno na białym”
  • 2020: Przejście do Telewizji Polskiej
  • 2024: Odejście z Telewizji Polskiej

Ostatecznie ocena odejścia Marca będzie wymagała czasu. Należy obserwować, czy TVP będzie kontynuowała zmiany. Jeśli tak, to odejście Marca będzie miało pozytywny wpływ na polską telewizję publiczną.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o wypowiedzi Generała Polko o Ukrainie

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia