Popołudniowe spotkanie członków PIS-U

Popołudniowe spotkanie członków PIS-U

162

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Popołudniowe spotkanie członków PIS-U
Popołudniowe spotkanie członków PIS-U

Popołudniowe spotkanie członków PIS-U. Dzisiaj (15 stycznia) o godzinie 17 w głównej centrali Prawa i Sprawiedliwości ma odbyć się niezaplanowane spotkanie. Na nowogrodzką mają się zjechać politycy największej partii opozycyjnej z całej Polski. Tematami spotkania ma być m. in. bezprawne działania rządu Donalda Tuska według partii Jarosława Kaczyńskiego. Kolejną sprawą, o której mają rozmawiać politycy PIS to działania ministra sprawiedliwości Adama Bodnara, a konkretnie zamknięcie w zakładzie karnym Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika, których PISOWCY nazywają pierwszymi więźniami politycznymi po 1989 roku.

Popołudniowe spotkanie członków PIS-U

W związku z aresztowaniami Kamińskiego i Wąsika tematem ma być ponowne ułaskawienie tych polityków przez prezydenta Andrzeja Dudę. Natomiast w kontekście drugiej sprawy mają być ostatnie zmiany w prokuraturze. Kolejnym przedmiotem spotkania ma być także zaplanowane na ten tydzień głosowanie w sprawie ustawy budżetowej. Anonimowy członek partii Jarosława Kaczyńskiego zapowiada protesty w przypadku kolejnych prób łamania prawa. Jednym z proponowanych tematów ma być wniosek o rozwiązanie sejmu co byłoby raczej ryzykownym ruchem, ale nie niemożliwym. Taki scenariusz może opłacać się obecnie rządzącym ponieważ w przypadku ponownego zwycięstwa i większości w sejmie mogliby oni odrzucać weto prezydenta. Podczas narady na nowogrodzkiej ma być poruszony także temat czwartkowego Marszu Wolnych Polaków, który w ocenie PIS-U wypadł pozytywnie.

Popołudniowe spotkanie członków PIS-U

Zwolennicy opozycji razem z jej politykami przeszli pod sejm i kancelarie premiera. Politycy mają się zastanowić nad kolejnymi ewentualnymi manifestacjami. Podsumowując, planem Jarosława Kaczyńskiego na najbliższe tygodnie są masowe protesty co ma wywołać chaos w polskiej polityce.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o jak olsztyńska policja zabezpieczyła narkotyki

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia