Super Bowl LVIII – Las Vegas, Usher i kosmiczne ceny biletów.

11 lutego 2024 w Las Vegas: Super Bowl LVIII. Chiefs obrońca tytułu z Mahomesem i 49ers szukający tego upragnionego trofeum już 30 lat. Unikalny występ Ushera na Halftime show!

293

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Allegant Stadium arena LVIII Super Bowl 2024
Allegant Stadium arena LVIII Super Bowl

Finał ligi futbolu amerykańskiego NFL, odbędzie się 11 lutego 2024 roku na stadionie Allegiant Stadium w Las Vegas. W finale zmierzą się broniąca tytułu drużyna Kansas City Chiefs oraz San Francisco 49ers. Czeka nas istne szaleństwo unikalne Halftime show, ponadto -to Super Bowl LVIII – Las Vegas, Usher i kosmiczne ceny biletów.

Super Bowl LVIII – Las Vegas, Usher i kosmiczne ceny biletów.

Faworytem tego spotkania są Chiefs, którzy po raz czwarty wystąpią w finale w ciągu ostatnich pięciu lat. Mają także w swoich szeregach fenomenalnego gracza Patricka Mahomesa, który dwukrotnie został uznany za MVP Super Bowl. 49ers natomiast czekają na tytuł mistrzowski od trzech dekad. Ostatni raz w finale, w 2019 roku, przegrali właśnie z Chiefs 20:31.

We wrześniu 2023 roku ogłoszono, że kolejny Super Bowl halftime show będzie uświetniony przez gwiazdę muzyki R&B – Ushera. Z oficjalnego oświadczenia amerykańskiego artysty wynika, że goście wydarzenia mogą oczekiwać niezwykłego koncertu, różnego od wszystkich, jakie dotąd artysta prezentował. Fani Ushera z niecierpliwością oczekują, aby usłyszeć materiał z jego dziewiątego albumu zatytułowanego „Coming Home”, którego premiera zaplanowana jest na zaledwie dwa dni przed tegorocznym Super Bowl. Krążek ma zawierać aż 20 utworów, w tym singiel „Good Good”, który powstał we współpracy z Summer Walker i 21 Savage.

Usher na Halftime show
Super Bowl LVIII – Usher da show?

Halftime show – co jeszcze?

Z mediów społecznościowych NFL dowiadujemy się również, że w wydarzeniu udział weźmie holenderski DJ Tijs Michiel Verwest, szerzej znany jako Tiësto.

Nie zabraknie także innych niespodzianek dla widzów Super Bowl LVIII. NFL ogłosiło, że poza Usherem i Tiësto na scenie pojawią się jeszcze trzy inne gwiazdy. „Gwieździsty sztandar” (ang. The Star-Spangled Banner), hymn narodowy Stanów Zjednoczonych, zostanie wykonany przez laureatkę nagrody Grammy i Złotego Globu, Reba McEntire, nazywaną królową muzyki country. Piosenkarce będzie towarzyszyć aktor Daniel N. Durant, który zaprezentuje utwór w amerykańskim języku migowym (ASL).

Przed rozpoczęciem meczu, amerykański raper Post Malone wykona pieśń patriotyczną „America the Beautiful”, napisaną przez Katharine Lee Bates. Podczas Super Bowl LVIII także pojawi się piosenkarka R&B oraz laureatka Złotego Globu, Andra Day, która zaśpiewa hymn braci Johnsonów pt. „Lift Every Voice and Sing”. Oba te utwory w języku migowym ASL wykonana zostanie przez aktorkę Anjel Piñero.

Kosmiczne ceny biletów, magia Las Vegas.

Jeśli ktoś chce zobaczyć grę osobiście, musi przygotować się na wydatek. Średnia cena biletu wynosi aż 12 082 USD na platformie do odsprzedaży biletów, Seat Geek.

Najtańszy bilet na Super Bowl kosztował 9 858 dolarów, według informacji przekazanych przez Seat Geek za pośrednictwem e-maila. Średnia cena biletu na Super Bowl wzrosła o 36% w porównaniu z zeszłym rokiem, a lokalizacja jest częścią tego wzrostu.

mapa stadionu w Las Vegas
Super Bowl – rekordowe ceny biletów na stadion w Lss Vegas

W przeszłości, podobne trendy cenowe zauważono, gdy inne metropolitalne destynacje turystyczne były gospodarzem Super Bowl. Na przykład w 2022 roku, gdy Los Angeles gościło, średnia cena biletu sięgnęła 10 322 USD. W 2021 roku, kiedy Tampa Bay Buccaneers grali na swoim stadionie, średnia cena biletu wynosiła 11 840 dolarów.

Oto średnie ceny biletów odsprzedaży na ostatnie pięć meczów Super Bowl, 13 dni przed wydarzeniem, według Seat Geek:

  • Super Bowl LVII 2023 (Chiefs vs. Eagles), Glendale, Arizona — 8 907 USD
  • Super Bowl LVI 2022 (Rams vs. Bengals), Los Angeles, Kalifornia — 10 322 USD
  • Super Bowl LV 2021 (Buccaneers vs. Chiefs), Tampa, Floryda – 11 840 USD
  • Super Bowl LIV 2020 (Chiefs vs. 49ers), Miami, Floryda – 6 569 USD
  • Super Bowl LIII 2019 (Patriots vs. Rams), Atlanta, Georgia – 5 329 USD

Jeżeli chodzi o Stany Zjednoczone to duże zainteresowanie biletami pochodzi z różnych miejsc , z Kalifornii stanowiącej 27% sprzedaży, Teksasu – 13%, Nevady – 10%, Kansas City – 7% i Florydy – 5%.

co godzinę bezstronny serwis informacyjny w radio Bezpieczna Podróż – radio niezaangażowane politycznie prowadzone przez osoby z niepełnosprawnościami.

najlepsze jedzenie i catering w restauracji Zdrówko prowadzonej przez osoby z niepełnosprawnościami. Posłuchaj audycji Kulinarna Nawigacja z Jarosławem Uścińskim szefem Kulinarnej Kadry Narodowej.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia