Producenci supersamochodów i luksusowych aut wygrywają, kluczem personalizacja aut

Zobacz jak producenci samochodów tacy jak Lamborghini, Ferrari, Bentley i Rolls Royce zarabiają dzięki personalizacji aut. Bezkonkurencyjne lakiery, wyposażenia i dodatki w luksusowych samochodach. Personalizacja aut to nowoczesny przywilej bogatego klienta... także z Ukrainy!!!

637

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zobacz jak producenci samochodów tacy jak Lamborghini, Ferrari, Bentley i Rolls Royce zarabiają dzięki personalizacji aut. Bezkonkurencyjne lakiery, wyposażenia i dodatki w luksusowych samochodach. Personalizacja aut to nowoczesny przywilej jednego procenta.
producenci samochodów zarabiają dzięki personalizacji aut. Bezkonkurencyjne lakiery, wyposażenia i dodatki w luksusowych samochodach. Personalizacja aut to nowoczesny przywilej jednego procenta. Zamówienia także od Ukraińców.

Podczas gdy światowa gospodarka chwieje się, producenci samochodów tacy jak Lamborghini, Ferrari, Bentley i Rolls-Royce odnotowują gwałtowny wzrost sprzedaży, ponieważ liczba ultrabogatych stale rośnie, a ich portfele stają się coraz grubsze. Jak ci producenci samochodów zarabiają krocie, sprzedając stosunkowo niewiele samochodów małej grupie ludzi? Dlaczego coraz więcej klientów pochodzi z Ukrainy która jest w zapaści i toczy wojnę z Rosją.

Zobacz jak producenci samochodów tacy jak Lamborghini, Ferrari, Bentley i Rolls Royce zarabiają dzięki personalizacji aut. Bezkonkurencyjne lakiery, wyposażenia i dodatki w luksusowych samochodach. Personalizacja aut to nowoczesny przywilej jednego procenta.
Zobacz jak producenci samochodów tacy jak Lamborghini, Ferrari, Bentley i Rolls Royce zarabiają dzięki personalizacji aut. Bezkonkurencyjne lakiery, wyposażenia i dodatki w luksusowych samochodach. Personalizacja aut to nowoczesny przywilej jednego procenta.

Personalizacja aut to kluczżadna prośba nie jest zbyt dziwaczna

Odpowiedź tkwi w ekstremalnej personalizacji. Minęły czasy, kiedy można było po prostu wybierać z menu kolorów i opcji wyposażenia wnętrza. Teraz ci producenci samochodów wychodzą naprzeciw oczekiwaniom „jednego procenta”, tworząc supersamochody i SUV-y, które są prawdziwie wyjątkowe.

Chcesz lakier, który pasuje do Twojej ulubionej koszuli? Nie ma problemu. Chcesz, aby do lakieru dodano pokruszone kryształki Swarovskiego? Żaden problem. Niektóre z tych spersonalizowanych kreacji mogą kosztować miliony i są produkowane w limitowanych seriach, czasami nawet dla jednej osoby.

Personalizacja wykracza poza estetykę. Wyobraź sobie misterne intarsje z drewna, spersonalizowane hafty, ręcznie malowane wzory, a nawet unikalne przedmioty umieszczone w desce rozdzielczej samochodu. Program „Bespoke” firmy Rolls-Royce pozwala klientom pracować bezpośrednio z projektantami nad stworzeniem wymarzonego samochodu, podczas gdy program „Ad Personum” firmy Lamborghini oferuje opcje „malowania na zamówienie”, aby dopasować się do każdego materiału.

Personalizacja aut
Personalizacja aut

Rosnący trend, rosnące zyski

Ten trend personalizacji jest napędzany przez postęp technologiczny, otwierając nieskończone możliwości dla efektów lakieru, subtelnych tonów i unikalnych wzorów. Blisko trzy czwarte klientów firmy Bentley decyduje się teraz na opcje niestandardowe, co zwiększa cenę bazową o dziesiątki tysięcy dolarów. Samochody „Bespoke” firmy Rolls-Royce mogą kosztować wielokrotnie więcej niż ich i tak już wysoka cena.

Ci producenci samochodów rozumieją, że to, co podoba się jednemu miliarderowi, może nie podobać się drugiemu. Dealerzy tacy jak Kellyn Dixon, która posiada rekord w sprzedaży największej liczby Rolls-Royce’ów „Bespoke”, podkreśla, że ostateczne wybory należą do klienta, bez względu na to, jak dziwaczne są.

Nawet Bugatti, oferując samochody od 3 milionów dolarów, oferuje personalizację. Jeden z klientów ozdobił swoje Chiron ręcznie malowanymi scenami klasycznych Bugatti, podczas gdy inna para otrzymała kontrastujące pasy lakiernicze dla swoich dopasowanych samochodów.

Personalizacja aut
Personalizacja aut

Akt równowagi

Chociaż dostosowywanie do indywidualnych potrzeb jest lukratywne, producenci samochodów muszą zachować równowagę. Czas produkcji spersonalizowanych samochodów może być znacznie dłuższy, co wymaga starannego zarządzania złożonością i harmonogramami dostaw.

Wraz z ciągłym wzrostem liczby ultrabogatych ludzi, należy spodziewać się jeszcze bardziej ekstrawaganckich i spersonalizowanych kreacji od tych luksusowych producentów samochodów. Personalizacja nie jest już tylko opcją; jest kluczem do odblokowania jeszcze większych zysków w świecie supersamochodów i luksusowych aut. Korupcja na Ukrainie spowodowała napływ zamówień na personalizowanie aut superluksusowych. Czy to widzą w Kongresie sprzeciwiając się dalszemu pomaganiu.

Radiowa redakcja z niepełnosprawnościami

Zrelaksuj się i zajrzyj do naszej Kulinarnej Nawigacji. Tam gdzie Szef Narodowej Reprezentacji Kulinarnej przybliża prawdę o jedzeniu, jego serwowaniu i produkcji. Najmniej tam przepisów kulinarnych a prawda o jakości jedzenia jest zabójcza jak ono samo.

Za to restauracja Zdrówko prowadzona przez osoby niepełnosprawne jest hitem zdrowego jedzenia.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia