Zbiorowy gwałt na Hiszpance

Zbiorowy gwałt na Hiszpance

525

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Zbiorowy gwałt na Hiszpance
Zbiorowy gwałt na Hiszpance

Zbiorowy gwałt na Hiszpance. W piątek (1 marca) w Indiach doszło do potwornego zdarzenia. Brutalnie zgwałcono i pobito turystkę pochodząca z Hiszpanii Fernandę. W całej sytuacji poszkodowany został także jej mąż Vicente, który co naturalne próbował ją bronić. Napastników było jednak aż siedmiu, którzy zakradli się do namiotu, w którym spało małżeństwo. Wszystko to zdarzyło się podczas wycieczki motocyklem,, którym para podróżuje po całym świecie.

Zbiorowy gwałt na Hiszpance – gwałt w Indiach

Cała tragedia wydarzyła się podczas podróży małżonków z Bengalu Zachodniego do Nepalu. Prawie 30-letnią Hiszpankę w namiocie napadło i zgwałciło siedmiu młodych mężczyzn. Dokładnie do przestępstwa doszło w wiosce Kurmahat w dystrykcie Dumka znajdującym się w stanie Jharkhand na północy Indii. Oboje podróżują owym motocyklem przez cały świat, a tylko w ciągu ostatnich pięciu lat zakochani zwiedzili 66 państw na dwukołowcu i pokonali aż 170 tysięcy kilometrów. Na Instagramie ich poczynania obserwuje niemal 159 tysięcy osób! Sprawą natychmiast zajęła się lokalna policja, która poinformowała, że zatrzymano już trzech podejrzanych, a prowadzone są działania by za kratki trafiła pozostała czwórka.

Zbiorowy gwałt na Hiszpance – poszkodowana kobieta

Poszkodowana kobieta znajduje się w Społecznym Centrum Zdrowia Saraiyahat pod opieką lekarzy. Ta bulwersująca sytuacja nie powinna w ogóle mieć miejsca i jest godna potępienia. Sprawców czeka surowa kara poinformował Mithilesh Kumar Thakur, minister regionalny stanu Jhajhand. Do podobnego zdarzenia doszło w stolicy Polski gdzie brutalnie zgwałcono i pobito 25-letnią Białorusinkę, która ostatecznie zmarła w szpitalu.

Zbiorowy gwałt na Hiszpance – Indie

Stolica Indii które liczą 1,408 miliarda ludzi (2021) to New Delhi – to drugi najbardziej zaludniony kraj świata o powierzchni 3 287 000 km² – oraz siódmy co do wielkości.

Ciekawostki:

  • Kraj świętych krów
  • Najwyższy szczyt świata – Mount Everest – znajduje się na granicy z Nepalem
  • Indie to miejsce narodzin jogi i medytacji

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o grają najlepsze ligi świata

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia