Polska – Estonia: bez rewolucji ale z… determinacją!

Reprezentacja Polski nie planuje rewolucji w składzie przed meczem z Estonią. Czy taka taktyka przyniesie sukces?

155

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Polska Estonia
Fatalną jesienią piłkarze zgotowali nam potężne nerwy. Teraz może być tylko lepiej.

Kadra narodowa Polsk w piłce nożnej rozpoczęła intensywne zgrupowanie w Warszawie, przygotowując się do kluczowych meczów barażowych o prawo gry na nadchodzących mistrzostwach Europy. Selekcjoner Michał Probierz wyraźnie podkreślił, że nie planuje rewolucji ani w składzie, ani w taktyce, co wskazuje na świadome podejście do zachowania stabilności i wykorzystania sprawdzonych rozwiązań w decydujących momentach. Polska – Estonia: bez rewolucji ale z… determinacją!

Polska – Estonia: bez rewolucji ale z… determinacją!

Zgrupowanie rozpoczęło się pełnym zaangażowaniem zawodników, którzy pod nadzorem sztabu szkoleniowego rozpoczęli intensywne przygotowania. W atmosferze koncentracji i determinacji, zawodnicy wyrażają gotowość do poświęceń, aby osiągnąć zamierzony cel – awans na mistrzostwa Europy.
Treningi, które odbywają się codziennie, stanowią fundament przygotowań do nadchodzącego starcia z Estonią. Każda sesja treningowa skupia się na doskonaleniu techniki, taktyki oraz wzmacnianiu kondycji fizycznej, aby zapewnić graczom najlepsze możliwe przygotowanie do meczu.

Na konferencji prasowej po pierwszym dniu zgrupowania, Robert Lewandowski, kapitan kadry narodowej, podzielił się swoimi przemyśleniami na temat nadchodzącego meczu z Estonią oraz atmosfery panującej w drużynie.

Kapitan pełen nadziei…

„Jestem pewien, że zgrupowanie w Warszawie będzie dla nas kluczowe w kontekście przygotowań do barażów o Euro. Pracujemy ciężko każdego dnia, aby być jak najlepiej przygotowanymi na te mecze.”

Lewandowski podkreślił również znaczenie stabilności w drużynie i zaufania do obecnego składu oraz taktyki. „Nie szukamy rewolucji, ale raczej doskonalenia naszych obecnych umiejętności i strategii. Mamy świetną grupę zawodników, którzy potrafią współpracować i wykorzystać swoje indywidualne atuty na boisku.”

Kapitan podziękował również kibicom za wsparcie i zachęcił ich do przyjścia na Stadion Narodowy w czwartek. „Wasze wsparcie jest dla nas niezwykle ważne, więc mam nadzieję, że w czwartek zobaczymy na trybunach pełne trybuny i będziemy razem świętować nasz sukces.”

Na zakończenie konferencji Lewandowski wyraził determinację całej drużyny, mówiąc: „Jesteśmy gotowi na ten mecz. Nie obawiamy się trudności, jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć nasz cel i zapewnić sobie miejsce na mistrzostwach Europy.”

… a mecz już w czwartek.

Meczu z Estończykami odbędzie się na Stadionie Narodowym w czwartek. To właśnie tam polscy kibice będą mogli wesprzeć swoją drużynę i wspólnie stworzyć atmosferę, która zmotywuje zawodników do osiągnięcia sukcesu. Mecz ten nie tylko będzie sprawdzianem umiejętności piłkarskich, ale także wyrazem determinacji i ducha walki naszej reprezentacji.

Zwycięstwo nad Estonią byłoby krokiem milowym w drodze do mistrzostw Europy, dlatego wszyscy członkowie kadry narodowej podejmują wysiłki, aby zapewnić sobie i kibicom radość z tego wydarzenia.
Nam pozostaje po raz kolejny trzymać kciuki za naszą drużynę i wierzyć, że dzięki solidarności i zaangażowaniu osiągniemy nasz wspólny cel – udział w mistrzostwach Europy. Wszak nadzieja umiera ostatnia.

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Ponadto niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY.  kontakt@radiobp.org  
Zapraszamy do Kulinarnej Nawigacji z Jarosławem Uścińskim

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia