Joe Biden wściekły na Ukrainę.

Kasa się musi zgadzać. Czy Joe Biden poświęci Ukrainę by wygrać wybory prezydenckie?

321

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Joe Biden
Joe Biden ma problem

Stany Zjednoczone ostro interweniują w konflikcie pomiędzy Ukrainą a Rosją, wyrażając frustrację wobec ukraińskich ataków na rosyjskie rafinerie. Według doniesień z „Financial Times”, Biały Dom obawia się, że te działania mogą prowokować odwetowe uderzenia Rosji na kluczową infrastrukturę energetyczną. To z kolei podniesie ceny ropy naftowej. Joe Biden wściekły na Ukrainę.

Joe Biden wściekły na Ukrainę

Od początku roku, ceny ropy naftowej wzrosły o około 15 dolarów za baryłkę. To jest zauważalnym zmartwieniem dla gospodarki amerykańskiej, zwłaszcza w kontekście zbliżających się wyborów prezydenckich. Administracja Bidena interweniowała wielokrotnie, nakłaniając Ukrainę do zaprzestania ataków, głównie z powodu potencjalnych negatywnych skutków na stabilność rynków światowych.

Niepokój Waszyngtonu wynika także z możliwych odwetów Rosji na infrastrukturę energetyczną, która ma kluczowe znaczenie dla Zachodu. Ropociąg CPC, który biegnie z Kazachstanu przez Rosję, jest jednym z najbardziej narażonych obiektów. Ataki ukraińskich dronów na rosyjskie rafinerie, chociaż odległe od granicy, spowodowały już znaczące straty w produkcji ropy naftowej i jej produktów.

Ukraina pokazuje pazur?


Marzec to miesiąc intensywnych ataków, z których Ukraina korzysta, aby zaatakować najważniejsze dla Rosji punkty. Według Agencji Reutera, rafinerie rosyjskie zanotowały spadek mocy produkcyjnych o 13 proc., a produkcja benzyny i oleju napędowego zmniejszyła się o 9 proc. Skumulowane przestoje i uszkodzenia wskazują na rosnącą skuteczność działań Ukrainy, która nie cofa się przed atakami nawet na obiekty oddalone od granicy.

Dla Waszyngtonu, sytuacja staje się coraz bardziej niepokojąca. Eskalacja konfliktu może doprowadzić do destabilizacji rynków światowych oraz eskalacji napięć międzynarodowych. W obliczu rosnącego zagrożenia, Stany Zjednoczone muszą znaleźć równowagę między wsparciem dla Ukrainy a unikaniem eskalacji konfliktu. Jego eskalacja mogłaby przynieść poważne konsekwencje dla całego świata.

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, jest on przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Ponadto niektórzy z nas mają znaczne dysfunkcje jak porażenie mózgowe jednak walczymy bo umysły mamy dzielne dzięki takim jak TY. Takim którzy dają nam wiarę w sens tego co robimy. Im większy nasz zasięg tym więcej takich jak MY znajdzie sens życia dzięki takim jak TY.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Przełam swoje bariery, dołącz do nas, mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i doświadczenie w kształceniu osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. Walcz razem z nami o lepsze jutro takich jak TY i MY.  kontakt@radiobp.org  
Zapraszamy do Kulinarnej Nawigacji z Jarosławem Uścińskim

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia