Poszukiwania 16-letniego Szymona w Gryficach

Poszukiwania 16-letniego Szymona w Gryficach

76

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Poszukiwania 16-letniego Szymona w Gryficach
Poszukiwania 16-letniego Szymona w Gryficach

Poszukiwania 16-letniego Szymona w Gryficach. Wczoraj (29 marca) późnym wieczorem w Gryficach w województwie zachodniopomorskim zaginął 16-letni Szymon. Nastolatek miał wpaść do rzeki. Do tego zdarzenia doszło nad rzeką Regą gdy nastolatek świętował razem z kolegą początek świątecznych ferii. Około godziny 22:50 policja przyjęła zgłoszenie o jego zaginięciu. Niemal natychmiast na miejsce wysłano policję, straż pożarną i nurków, a chłopaka szukali także znajomi i rodzina jednak wczorajsze poszukiwania nie dały rezultatu, a ze względu na późną porę zdecydowano się je przerwać. Czynności wznowiono dzisiaj nad ranem.

Poszukiwania 16-letniego Szymona w Gryficach – poszukiwania Szymona

W Gryficach trwają poszukiwania 16-letniego Szymona, który w czwartek wieczorem wpadł do rzeki Regi. Jak na razie go nie odnaleziono. Wiadomość o zaginięciu 16-letniego Szymona pojawiła się w czwartek późnym wieczorem. Poszukiwania rozpoczęły się od razu po otrzymaniu o 22.50 zgłoszenia o tym tragicznym zdarzeniu. W poszukiwaniach poza policją bierze także udział straż pożarna i wojsko. Do działań zaangażowano specjalistyczny sprzęt oraz grupa nurków – mówił w rozmowie z „Faktem” rzecznik prasowy komendy w Gryficach w Gryficach Zbigniew Frąckiewicz. Z informacji „Faktu” wynika, że poszukiwania rozpoczęły się niedługo po tym jak służby zostały powiadomione przez świadka o topiącym się w rzece Redze człowieku. W nocy strażacy oraz nurkowie szukali zaginionego, jednak nie znaleźli Szymona.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o tragicznej pomyłce w praskim szpitalu

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia