Wypadek w województwie Świętokrzyskim

Wypadek w województwie Świętokrzyskim

127

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wypadek w województwie Świętokrzyskim
Wypadek w województwie Świętokrzyskim

Wypadek w województwie Świętokrzyskim. Wczoraj (17 kwietnia) około godziny 16-30 w miejscowości Beszowa (powiat staszowski) w województwie Świętokrzyskim miał miejsce tragiczny wypadek samochodowy. Z niewyjaśnionych przyczyn bus marki Renault zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka samochodem osobowym marki Audi. W rozmowie z PAP asp. Joanna Szczepaniak z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie powiedziała, że w wyniku tego tragicznego zdarzenia śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, a także jest wielu poszkodowanych.

Wypadek w województwie Świętokrzyskim – tragiczny wypadek

W środę 17 kwietnia około godziny 16-30 w województwie Świętokrzyskim w miejscowości Beszowa doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ustalono, że z niewyjaśnionych przyczyn siedzący za kierownicą busa marki Renault zjechał na pas dla pojazdów jadących z naprzeciwka. W wyniku tej sytuacji zderzył się czołowo z poruszającym się prawidłowo Audi. W wyniku tego niefortunnego zdarzenia zginęły dwie osoby, a pozostałe osiem zostało poszkodowanych z czego niektóre musiały być reanimowane. Dwie z poszkodowanych osób Lotnicze Pogotowie Ratunkowe przetransportowało do szpitala.

Wypadek w województwie Świętokrzyskim – dwie ofiary śmiertelne

Jak już wspomniałem tragedia wydarzyła się w miejscowości Beszowa w województwie Świętokrzyskim. Wiadomo także, że cała sytuacja miała miejsce na drodze krajowej numer 79. Ustalono, że busem kierował 68-letni mężczyzna, a samochodem osobowym 52-latek. Osoby, które poniosły w trakcie wypadku śmierć to dwie kobiety, 62-latka jadąca Renault oraz 12 lat starsza pasażerka Audi. W zdarzenia brało jeszcze udział BMW, które otarło się o Audi, ale kierowca tego ostatniego samochodu wyszedł bez szwanku. W związku z wypadkiem droga numer 79 była zablokowana przez niemal 6 godzin. Wówczas policja wyznaczyła objazdy dodała Joanna Szczepaniak z Komendy Powiatowej Policji w Staszowie.

Wypadek w województwie Świętokrzyskim – Beszowa


Beszowa to wieś w południowej Polsce. Znajduje się na terenie powiatu gminy Łubnice wchodzącej w skład powiatu staszowskiego, w województwie świętokrzyskim. Oto kilka informacji o Beszowej: Lokalizacja: 3 km na północny zachód od Łubnic 16 km na południe od Staszowa 62 km na południowy wschód od Kielc

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o rewanżowych spotkaniach Ligi Mistrzów

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia