WYBORY WYGRYWAJĄ Absolwenci MBA Collegium Humanum i Apsley, to nowa jakość!!!

MBA Collegium Humanum i Apsley przepustką, to nowa jakość!!! Nie trzeba się wstydzić takich dyplomów, one otwierają drogę do sukcesu

148

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

collegium humanum
collegium humanum znane z wydawania dyplomów znanym powszechnie - specjalność to MBA dyplom otwiera drzwi do... celi?

Wyniki wyborów samorządowych w Polsce pokazują, że niektórzy absolwenci programów MBA wygrali. Pomimo dyplomów uczelni takich jak Collegium Humanum oraz Apsley Business School, osiągnęli znaczące sukcesy na scenie politycznej. Przykładem jest Jacek Sutryk, który uzyskał reelekcję na stanowisko prezydenta Wrocławia z imponującym poparciem 68,29%.

Wyborów dokonują Wyborcy – MBA górą, nawet z Apsley

Jego wygrana była zaskoczeniem, biorąc pod uwagę wcześniejsze sondaże i spekulacje o potencjalnej porażce. Sutryk był wspierany przez Koalicję Obywatelską i Nową Lewicę i pokonał Izabelę Bodnar z Trzeciej Drogi.

Inny przykład to Konrad Fijołek, który wygrał wybory na prezydenta Rzeszowa, zdobywając 54,90% głosów w drugiej turze. Chociaż jego partia, Rozwój Rzeszowa, straciła znaczące poparcie w radzie miasta, jego osobiste zwycięstwo wskazuje na silne indywidualne poparcie.

Te przykłady ilustrują, jak absolwenci renomowanych programów MBA mogą efektywnie wykorzystywać swoje umiejętności zarządcze i wiedzę biznesową w sferze polityki lokalnej, zdobywając zaufanie i poparcie wyborców. Wydaje się, że edukacja biznesowa dostarcza im narzędzi potrzebnych do skutecznego liderowania w dynamicznym środowisku samorządowym.

Jak jest na prawdę? kto ma rządzić? kogo chcemy?

Pomimo kontrowersji dotyczących wiarygodności niektórych dyplomów MBA, wielu kandydatów posiadających takie wykształcenie zostało wybranych na prezydentów i burmistrzów w drugiej turze wyborów samorządowych. To zjawisko podkreśla, że wyborcy często kierują się innymi czynnikami niż tylko formalne kwalifikacje edukacyjne kandydatów, takimi jak doświadczenie, umiejętności przywódcze czy program wyborczy. Widać, że w oczach elektoratu praktyczne doświadczenie w zarządzaniu i zdolność do skutecznego komunikowania się z wyborcami mogą przeważyć nad formalnymi aspektami wykształcenia.

———————-

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja bez barier z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami. Nasi czytelnicy dają nam wiarę w sens tego co robimy.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Przełam swoje bariery, dołącz do nas. Mamy świetne narzędzia do niwelowania różnic i kształtowania osobowości. Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego. Razem pokonamy trudności a ty zostaniesz świetnym dziennikarzem. kontakt@radiobp.org

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio
redakcja z niepełnosprawnościami portal i radio

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia