Wypadek w Starym Raduszu. Samochód wpadł do rzeki. Dwie osoby nie żyją

Wypadek w Starym Raduszu. Samochód wpadł do rzeki. dwie osoby nie żyją

133

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Wypadek w Starym Raduszu. Samochód wpadł do rzeki. dwie osoby nie żyją
Wypadek w Starym Raduszu. Samochód wpadł do rzeki. dwie osoby nie żyją

Wypadek w Starym Raduszu. Samochód wpadł do rzeki. Dwie osoby nie żyją. W Starym Raduszu koło Krosna Odrzańskiego w województwie lubuskim miał miejsce tragiczny wypadek. Po północy z piątku na sobotę z niewyjaśnionych dotąd przyczyn samochód marki Audi wjechał do rzeki. Jak ustalono w pojeździe znajdowały się dwie osoby, 39-letni siedzący za kierownicą pojazdu mężczyzna oraz 31-letnia kobieta. Pomimo szybkiego przybycia na miejsce służb ratunkowych pary nie udało się uratować. W dalszym ciągu trwa ustalanie przyczyny wypadku.

Wypadek w Starym Raduszu. Samochód wpadł do rzeki. dwie osoby nie żyją – samochód wpadł do rzeki

Jak poinformowała Justyna Kulka, rzeczniczka policji w Krośnie Odrzańskim w nocy z piątku na sobotę w Starym Raduszu koło Krosna Odrzańskiego doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Pojazd marki audi, którym poruszało się małżeństwo wjechał do rzeki Bóbr. Mężczyzna, który siedział za kierownicą miał 39 lat, a jego żona była o 8 lat młodsza. Niestety obojga osób pomimo szybkiego przybycia służ ratunkowych nie udało się uratować. Justyna Kulka dodała także, że para miała dwójkę dzieci w wieku 6 i 10 lat jednak nie podróżowali one z nimi i mają się dobrze. Ustaleniem dokładnych wydarzeń tej tragedii zajmują się policja, a także prokuratora, samochód wydobyto już z rzeki dodała rzeczniczka.

Zainteresował cię nasz artykuł? Przeczytaj także o tragicznej wiadomości z Małopolski

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia