Era Smartfonów ze Sztuczną Inteligencją

Era Smartfonów ze Sztuczną Inteligencją jest faktem - bójmy się naszych telefonów bo mogą zacząć swoim życiem

32

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Era Smartfonów ze Sztuczną Inteligencją jest faktem - bójmy się naszych telefonów bo mogą zacząć swoim życiem
Era Smartfonów ze Sztuczną Inteligencją jest faktem - bójmy się naszych telefonów bo mogą zacząć swoim życiem

Apple i Google wkraczają na nowy poziom personalizacji danych użytkowników, wprowadzając funkcje oparte na sztucznej inteligencji, które zmienią nasze smartfony. W tym roku zmiany będą bardziej radykalne, gdyż obie firmy skupiają się na wprowadzeniu A.I. do naszych urządzeń, co zapowiada nową erę inteligentnych telefonów. Era Smartfonów ze Sztuczną Inteligencją stała się faktem.

Nowości od Apple – Siri z Nowym „Mózgiem” A.I.

Podczas corocznej konferencji dla deweloperów Apple zaprezentowało szereg usprawnień, które jesienią pojawią się w iOS 18. Nowe narzędzia obejmują ulepszoną wersję asystenta głosowego Siri, która będzie bardziej intuicyjna w obsłudze. Siri teraz będzie zasilane przez Apple Intelligence, co umożliwi bardziej naturalne prowadzenie dialogów. Dodatkowo, system A.I. będzie generował obrazy, tworzył podsumowania artykułów internetowych i formułował odpowiedzi na wiadomości tekstowe oraz e-maile.

Nowa wersja Siri będzie w stanie przetwarzać kontekst rozmowy, co umożliwi użytkownikom bardziej naturalne prowadzenie dialogów z wirtualnym asystentem. Przykładowo, można powiedzieć: „Jaka jest pogoda w Santa Cruz? O, przepraszam, chodziło mi o San Francisco” i „Zaplanuj spotkanie na kawę tam jutro o 9 rano.” Nowe funkcje obejmują także automatyczne generowanie obrazów w wiadomościach oraz redagowanie tekstów w aplikacjach Mail i Notes.

Google i Android z „Gemini” – Era Smartfonów ze Sztuczną Inteligencją

Właściciele telefonów Google Pixel już od roku testują nowego asystenta A.I. o nazwie Gemini. Nowa wersja Gemini, nazwana Nano, koncentruje się na wykonywaniu zadań A.I. bezpośrednio na telefonach, aby zwiększyć prywatność użytkowników. Nowe funkcje obejmują wykrywanie oszustw podczas rozmów telefonicznych oraz narzędzia do rozwiązywania zadań matematycznych dla uczniów.

Apple wprowadza nowy standard komunikacji, który pozwoli na przesyłanie wyższej jakości wiadomości między iPhone’ami a urządzeniami z Androidem. Teksty wysyłane między iPhone’ami a Androidami będą nadal miały zielone dymki, ale obrazy i filmy będą miały wyższą jakość. Nowe funkcje obejmują także możliwość planowania wysyłania wiadomości, co może pomóc użytkownikom w respektowaniu granic czasowych innych osób.

Wpływ na Użytkowników

Dzięki nowym funkcjom sztucznej inteligencji, nasze smartfony staną się jeszcze bardziej przydatne w codziennym życiu. Ulepszenia w Siri i Gemini pozwolą na bardziej efektywne zarządzanie zadaniami, automatyzację procesów oraz zwiększenie prywatności. Nowe standardy komunikacji poprawią jakość interakcji między użytkownikami różnych systemów operacyjnych.

Jesienią Apple i Google wprowadzą darmowe aktualizacje oprogramowania dla iOS i Androida, które wprowadzą rewolucyjne zmiany dzięki sztucznej inteligencji. Nowe funkcje z pewnością zmienią sposób, w jaki korzystamy ze smartfonów, zwiększając ich funkcjonalność i ułatwiając codzienne zadania. Dzięki temu nasze telefony staną się jeszcze bardziej inteligentne i pomocne w codziennym życiu.

———————-

redakcja BEZ BARIER z niepełnosprawnościami portal i radio

Dziękujemy że przeczytałeś ten artykuł, przygotowany przez naszą redakcję składającą się z osób z niepełnosprawnościami.

Pierwsza w UE radiowa i portalowa redakcja z niepełnosprawnościami

Prowadzimy restaurację ZDRÓWKO którą wspiera Jarosław Uściński

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia