Anuluj Mandat odcinkowy pomiar – INWIGILACJA

472

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Anuluj Mandat odcinkowy pomiar – INWIGILACJA

Czy zastanawialiście się kiedyś do czego mogą służyć kamery z odcinkowego pomiaru prędkości? Elektroniczne systemy identyfikacyjne są w stanie odczytać tablice rejestracyjne Waszego pojazdu i sprawdzić w bazie CEPiK wszystkie dane. Całą historię auta ale i kierowcy, tam są Wasze zdjęcia więc system zidentyfikuje czy to wy jedziecie i dokąd. To początek państwa totalitarnego gdzie władza najpierw patrzy a potem mówi, ba, każe robić lub zakazuje. Anuluj Mandat odcinkowy pomiar – INWIGILACJA przybliży Wam o co chodzi.

Niestety władza tłumaczy że robi to dla naszego dobra, potem będą kamery już wszędzie i będziemy kontrolowani. Każda władza stara się kontrolować społeczeństwo by mieć swoje korzyści, przede wszystkim utrzymać się jak najdłużej u władzy. Fotoradary też nigdy nie były ustawiane tam gdzie są potrzebne ale tam gdzie jest największe prawdopodobieństwo wykroczenia niekoniecznie zagrażające komukolwiek. Czy słyszeliście kiedykolwiek o badaniach gdzie powinny być ustawione fotoradary? Czy kiedykolwiek takie badania przeprowadzono?

Gdyby wprowadzono realny program edukacji i profilaktyki bezpieczeństwa na drogach po latach korzyści społeczne w skali makro dałyby rezultaty niestety politycy są krótkowzroczni. Życie od kampanii wyborczej do kampanii skutkuje tym że są tylko słowa, słowa i słowa. Wszystko jest robione przez pryzmat utrzymania się u władzy, jeśli jakikolwiek polityk otrzymałby propozycję wprowadzenia zmian na korzyść, wyraźną korzyść społeczną ale początki mogą być trudne to powie że nie jest zainteresowany. Do dziś walka z pijanymi na drogach to marketing polityczny i policyjny głównie w ramach Akcji Znicz.

Posłuchaj jak to wygląda dziś i na jakie zmiany możemy liczyć w najbliższej przyszłości, już po nowym roku czekają nas niespodzianki dla naszego bezpieczeństwa.

Anuluj Mandat odcinkowy pomiar - INWIGILACJA

Anuluj Mandat odcinkowy pomiar – INWIGILACJA 1

Anuluj Mandat odcinkowy pomiar – INWIGILACJA 2

Anuluj Mandat odcinkowy pomiar – INWIGILACJA 3

Anuluj Mandat odcinkowy pomiar – INWIGILACJA 4

Anuluj Mandat odcinkowy pomiar – INWIGILACJA podsumowanie

Wierzymy że społeczeństwo nie da się omamić władzy śpiewkami o potrzebie takich rozwiązań bo wie co robi. Nie zapomnieliśmy czasów PRLu, donosicielstwa i inwigilacji, represji za brak bezwzględnego posłuszeństwa władzy.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia