Webasto – czyli zima da się lubić.

1405

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

zima da się lubić

Webasto – zima da się lubić. Warszawa – 15 grudnia 2016 – skrobanie szyb? Problemy z rozruchem silnika? Nieprzyjemne zimno wewnątrz auta?

To nie musi być jesienna i zimowa codzienność kierowców bo zima da się lubić. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a ogrzewanie postojowe Webasto nawet w najmroźniejszy poranek zapewni ciepło w aucie i wyręczy w odśnieżaniu. To praktyczne rozwiązanie także dla rodziców, którzy by prawidłowo zapiąć pasy w foteliku dziecięcym, muszą bez względu na porę roku, rozebrać maluchy.

Webasto zima da się lubić

 

Podczas jazdy samochodem należy zadbać o bezpieczeństwo i komfort jazdy nie tylko kierowcy, ale i pozostałych pasażerów, zwłaszcza tych najmłodszych. Ciepłe zimowe kurtki krępują ruchy kierowcy i nie pozwalają na swobodne manewry kierownicą, natomiast dziecko, poza zbyt luźnym zapięciem w foteliku, mogą narazić także na przegrzanie. Dlatego tak ważne jest utrzymanie odpowiedniej temperatury w samochodzie podczas jazdy nawet na krótkich dystansach. Taką idealną temperaturę w prosty i szybki sposób zapewnia ogrzewanie postojowe Webasto.

Webasto – Optymalna temperatura w aucie.

Webasto to system, który działa jak niezależny mały piecyk. Nie wymaga uruchamiania silnika samochodu, ponieważ posiada własne zasilanie spalinowe. Pod maską montuje się nieduży agregat grzewczy, urządzenie pobiera paliwo bezpośrednio ze zbiornika i wykorzystując dmuchawę układu wentylacji samochodu, tłoczy ciepłe powietrze do wnętrza. Jednocześnie rozgrzewa również silnik auta, co pozwala zmniejszyć zużycie paliwa po rozpoczęciu jazdy. Sterowanie funkcjami ogrzewania może odbywać się na trzy sposoby – poprzez zegar montowany wewnątrz samochodu, zdalny pilot lub telefon komórkowy. Oferowane rozwiązania są przeznaczone do wszystkich samochodów, także tych małych, kompaktowych, czy pojazdów rodzinnych typu SUV. Dla posiadaczy tych ostatnich idealny będzie jeden z dwóch modeli urządzeń Thermo Top P lub Thermo Top Evo 5+, których montaż jest bezproblemowy nawet w przypadku ograniczonej przestrzeni w komorze silnika. Kierowcy mniejszych samochodów mogą wybierać pomiędzy modelem Thermo Top C lub kompaktowym Thermo Top Evo 5, standardowo wyposażonym w funkcję inteligentnego sterowania ogrzewaniem. Intelligent Heat Control precyzyjnie reguluje moc grzewczą w stosunku do wymaganej temperatury, pozwalając przy tym oszczędzać paliwo i energię elektryczną.

zima da się lubić

 

Webasto – Ciepło dla wymagających.

Webasto proponuje również rozwiązania zwiększające funkcjonalność oraz komfort użytkowania ogrzewania postojowego – wysokiej klasy zestaw modernizacyjny Webasto Individual Select, który daje swobodę wyboru trybu ogrzewania. Kierowca może wybrać, czy urządzanie grzewcze ma najpierw ogrzać wnętrze, czy silnik auta przed jego rozruchem. W trybie Combi, ogrzewanie wnętrza traktowane jest priorytetowo, a rozgrzewanie silnika włączane jest z pewnym opóźnieniem.
W trybie Standard, ogrzewanie wnętrza i rozgrzewanie silnika są uruchamiane w jednym czasie. Zaletą wstępnego rozgrzania silnika jest uniknięcie tzw. „zimnego startu”, a tym samym zmniejszenie zużycia części silnika, który już w chwili rozruchu ma temperaturę roboczą.  Rozwiązanie Individual Select dostępne jest dla modeli ogrzewania postojowego Thermo Top Evo 4 i 5. Można nim intuicyjne sterować dzięki aplikacji Thermo Call na smartfona.

 zima da się lubić

Oferowane przez Webasto rozwiązania, to nie tylko gwarancja ciepłych i komfortowych podróży zimą i jesienią. Dodatkową korzyścią wynikającą z zastosowania urządzeń grzewczych Webasto jest funkcja wentylacji wnętrza pojazdu, która jest bardzo przydatna w cieplejsze dni oraz latem. Jednak zimą, kierowcy wraz z ogrzewaniem postojowym Webasto zyskują przede wszystkim wyższy poziom bezpieczeństwa. Zawsze mają pełną widoczność, a dzięki komfortowej temperaturze wewnątrz pojazdu, nie muszą rozpoczynać jazdy w ciepłym, ale krępującym ruchy okryciu wierzchnim.

Przeczytaj o Aplikacje ratujące życie

 

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia