Hyundai Ioniq już w polskiej ofercie. Zapraszamy!

297

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Hyundai Ioniq

Hyundai Ioniq najzgrabniejszy, najoszczędniejszy i sprzyjający środowisku już dostępny w ofercie we wszystkich salonach w Polsce.

Hyundai Ioniq
Hyundai Ioniq

Hyundai Ioniq w sprzedaży ma pojawić się już na początku kwietnia br. Jako jedyny model na świecie posiada on aż trzy możliwości wyboru napędu: hybrydowy, elektryczny oraz elektryczny z możliwością ładowania z gniazdka. Elektryczny Hyundai zaprezentuje się w dwóch wersjach – premium oraz platinium. Jego ceny zaczynają się od 149 tys. złotych.

Hyundai Ioniq

Hyundai Ioniq

O tym modelu pisaliśmy już wcześniej. Auto wyposażone jest w elektryczny silnik o maksymalnej mocy 120 KM i jest w stanie przejechać nawet 280 km (czas pełnego ładowania to 30 minut do 12 godzin). Model charakteryzuje się sztywną i solidną konstrukcją nadwozia oraz zaawansowanymi technologiami i systemami bezpieczeństwa m.in. m.in.: system autonomicznego hamowania, system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, system utrzymywania pasa ruchu i aktywny tempomat. Dodatkowo samochód został wyróżniony w testach bezpieczeństwa EuroNCAP uzyskując 5 gwiazdek.

Hyundai Ioniq

 

Marka przygotowała już ofertę finansowania zakupu samochodu. Dostępny będzie on w kredycie Non-Stop Auto dla Klientów indywidualnych oraz leasingu Hyundai Finance dla firm. Dodatkowo, model został programem 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów.

Przeczytaj również: Targi Floty Ekologicznej EkoFlota za nami.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia