Hyundai Ioniq już w polskiej ofercie. Zapraszamy!

47

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Hyundai Ioniq

Hyundai Ioniq najzgrabniejszy, najoszczędniejszy i sprzyjający środowisku już dostępny w ofercie we wszystkich salonach w Polsce.

Hyundai Ioniq
Hyundai Ioniq

Hyundai Ioniq w sprzedaży ma pojawić się już na początku kwietnia br. Jako jedyny model na świecie posiada on aż trzy możliwości wyboru napędu: hybrydowy, elektryczny oraz elektryczny z możliwością ładowania z gniazdka. Elektryczny Hyundai zaprezentuje się w dwóch wersjach – premium oraz platinium. Jego ceny zaczynają się od 149 tys. złotych.

Hyundai Ioniq

Hyundai Ioniq

O tym modelu pisaliśmy już wcześniej. Auto wyposażone jest w elektryczny silnik o maksymalnej mocy 120 KM i jest w stanie przejechać nawet 280 km (czas pełnego ładowania to 30 minut do 12 godzin). Model charakteryzuje się sztywną i solidną konstrukcją nadwozia oraz zaawansowanymi technologiami i systemami bezpieczeństwa m.in. m.in.: system autonomicznego hamowania, system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu, system utrzymywania pasa ruchu i aktywny tempomat. Dodatkowo samochód został wyróżniony w testach bezpieczeństwa EuroNCAP uzyskując 5 gwiazdek.

Hyundai Ioniq

 

Marka przygotowała już ofertę finansowania zakupu samochodu. Dostępny będzie on w kredycie Non-Stop Auto dla Klientów indywidualnych oraz leasingu Hyundai Finance dla firm. Dodatkowo, model został programem 5-letniej gwarancji bez limitu kilometrów.

Przeczytaj również: Targi Floty Ekologicznej EkoFlota za nami.

Brak postów do wyświetlenia