VW Passat TDI DSG R-Line kupił Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski, pomógł nasz test porównawczy?

199
VW Passat TDI DSG R-Line kupił Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski

VW Passat TDI DSG R-Line kupił Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski, pomógł nasz test porównawczy? Jesteśmy inspiracją?? KURDE!!!!

Kontrowersje ostatnio wzbudził zakup VW Passata w pełnej opcji przez Prezydenta Świętochłowic, małego miasta liczącego 50tys mieszkańców. W wywiadzie dla TVN słyszeliśmy że podobno stare auto Urzędu Miasta miało 230tys km i naprawy pochłaniały majątek. Dobre bo średni przebieg samochodów importowanych do Polski jako auta używane ma realnie podobny przebieg.  Ciekawi nas to że dziesiątki tysięcy Polaków sprowadzających takie auta nie wydaje tysięcy zł miesięcznie na jego remont bo to by przewyższyło jego wartość. VW Passat TDI DSG R-Line kupił Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski za 193tys zł(tak mówi TVN).

VW Passat TDI DSG R-Line kupił Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski
czy takie auto kupił?

Poniżej znajdziecie link do naszego testu porównawczego którym prawdopodobnie zainspirował się w/w Prezydent, czemu wybrał Passata nie Renault? Możemy przypuszczać że chodziło o to że w najdroższej opcji Talisman jest tańszy a więc mniej prestiżowy. Czy Passat będzie się mniej psuł? A może to władza psuje? Pytanie brzmi, bardziej się psuło stare auto Pana Prezydenta czy może on się psuje, to co lub kto jest bardziej zepsute? Tego nie wiemy, wiemy natomiast że nowy Passat jest autem solidnym i jest to pod tym względem zasadny wybór.

VW Passat TDI DSG R-Line kupił Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski – czy dobrze wybrał?

Czemu władza kupuje tak drogie auta? W takim Legionowie również podobnej wielkości co Świętochłowice ale z budżetem daleko większym i osiągnięciami inwestycyjnymi Prezydent jeździ Skodą połowę tańszą. Czy to jest tajemnica inwestycji w Legionowie i wyglądu Świętochłowic. Zobaczcie jak wygląda Ratusz w Legionowie i Ratusz w Świętochłowicach może to tu leży pies pogrzebany. Ok, być może to remonty starej limuzyny Prezydenta zrujnowały budżet inwestycyjne i dlatego Ratusz jest jaki jest. Może dlatego nie ma tam warunków do rozwoju…

 

zobacz jak wygląda porównanie Passata i Talismana, czemu Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski wybrał Passata? Renault Talisman czy Volkswagen Passat? nowe modele aspirują do klasy premium czy słusznie? czekamy na wasze komentarze

 

 

VW Passat TDI DSG R-Line kupił Prezydent Świętochłowic Dawid Kostempski
SONY DSC

VW Passat 2.0 TDI DSG R-Line 190KM