Renault ZOE STAR WARS – limitowana wersja dla fanatyków

299

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

ZOE STAR WARS

ZOE STAR WARS – limitowana wersja dla fanatyków

Renault wychodzi naprzeciw oczekiwaniom fanom… Gwiezdnych Wojen. Tak tak. Francuska marka tworzy wyjątkowy, kolekcjonerski model ZOE STAR WARS. Seria ta pojawi się już na wiosnę wraz z premierą kolejnej części sagi „Solo: A Star Wars story”. Już teraz można dokonać wstępnej rezerwacji samochodu. Nieźle brzmi, a jak wygląda? Zobaczcie i oceńcie sami.

ZOE STAR WARS

ZOE STAR WARS – samochód, który stanie się obiektem pożądania nie jednego fana Gwiezdnych Wojen. A tych nie brakuje. Oczywiście oprócz zaawansowanego technologicznie wyposażenia będzie wyróżniał się przede wszystkim stylistyką nadwozia oraz wyjątkowym wystrojem wnętrza. Renault świętuje partnerską współpracę z producentami STAR WARS™ , dlatego marka postanowiła zaprezentować swój najbardziej awangardowy samochód  ZOE, który jest liderem wśród samochodów elektrycznych w Europie. ZOE STAR WARS nawiązuje do międzygalaktycznej floty i fantastycznego świata Jedi.

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia