Światowa premiera crossovera Skody

0
43
Światowa premiera crossovera Skody

Światowa premiera crossovera Skody – pierwsze szkice

Już w marcu, podczas salonu samochodowego w Genewie, marka zaprezentuje całkowicie nowy model łączący zalety SUV-a z atutami samochodu kompaktowego. Innowacyjny design auta uzupełnią najnowocześniejsze systemy wspomagania kierowcy.

Światowa premiera crossovera Skody – jak prezentuje się świeżak w gamie Skody

Crossover Skody łączy cechy pojazdów typu SUV. Dumnie prezentuje uniesioną sylwetkę, podwyższoną pozycję siedzącą oraz imponującą przestronność. Do tego umożliwia jeszcze bardziej komfortowy sposób wsiadania do pojazdu. Czerpie również z atutów, z których na co dzień korzystają kierowcy samochodów kompaktowych. Nie brakuje mu zwinności oraz dynamiki. Na uwagę zasługują również charakterystyczne reflektory LED z oddzielnymi światłami do jazdy dziennej i zintegrowanymi kierunkowskazami o dynamicznej linii.

Światowa premiera crossovera Skody

Nowy model wyposażony będzie w innowacyjne, stale rozwijane przez markę, systemy wspomagania kierowcy oraz rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo i komfort jazdy. Te funkcjonalności sprawiają, że ​​miejski model crossovera Skody sprawdzi się zarówno podczas miejskiej jazdy, jak i w dalszych podróżach. Nowy crossover to kolejny model Skody, który obok odnoszących sukcesy KODIAQ i KAROQ, uzupełni portfolio SUV-ów marki. Oficjalna premiera samochodu odbędzie się podczas Geneva Motor Show, ale już teraz Skoda ujawnia pierwsze zdjęcia sylwetki pojazdu.

Przeczytaj Podwyżka opłat za przejazd autostradą A4 – GDDKiA protestuje