Spisek przeciwko Carlosowi Ghosnowi? Tak twierdzi sam prezes Renault.

206

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

spisek przeciwko Carlosowi Ghosnowi
Źródło: Facebook

Spisek przeciwko Carlosowi Ghosnowi?

W ostatnim czasie jest dosyć głośno o prezesie Renault Carlosie Ghosn, który od 19 listopada przebywa w japońskim więzieniu. Prokuratorzy zarzucają Ghosnowi ukrywanie przed fiskusem niewypłaconych dochodów oraz naruszenie zaufania, związanego z pełnionym stanowiskiem. Sąd trzykrotnie odrzucił wniosek o zwolnieniu podejrzanego za kaucją. Teraz udzielił pierwszego wywiadu po aresztowaniu francuskim mediom. Carlos Ghosn jest pewien, że padł ofiarą spisku i zdrady.

spisek przeciwko Carlosowi Ghosnowi
Źródło: Facebook

„Decyzja o odmowie zwolnienia za kaucją nie byłaby normalna w żadnej innej demokracji. Dlaczego jestem karany, zanim zostanę uznany za winnego? Moje aresztowanie to historia zdrady. Nie ma co do tego wątpliwości. Mam przeciwko sobie armię w Nissanie, setki osób jest zaangażowanych w sprawę, w tym 70 osób w prokuraturze a ja jestem w areszcie przez ponad 70 dni. Bez telefonu, bez komputera… w jaki sposób mogę się bronić? Nissan próbował zniszczyć moją reputację. Mam przeciwko sobie armię ludzi, rzucających na mnie bezpodstawne oskarżenia każdego dnia. Są to nie tylko zarzuty prokuratorów, ale także Nissana, które zniekształcają rzeczywistość. To atak. Nie było ani jednego jena, którego bym nie zgłosił do opodatkowania. Jest mi trudno, nie mam kontaktu z rodziną. Od 19 listopada nie mogłem zadzwonić do żony, do dzieci. Światła w celi włączone są cały czas, a ja nie mam zegarka. Tracę tu poczucie czasu. Mam 30 minut dziennie by wyjść na świeże powietrze” – przeczytamy w francuskie.pl.

Czy naprawdę uknuto spisek przeciwko Carlosowi Ghosnowi?

Jak skończy się spór pomiędzy koncernami Renault i Nissan? Czy Ghosn ma rację i uknuto spisek przeciw niemu, aby uniemożliwić mu jego plan? Plan jakim było połączenie dwóch potężnych koncernów w jedność. Jak nie trudno się domyślić, sytuacja jest dość napięta. Ciekawe, czy kiedyś dowiemy się kto ma rację…

Przeczytaj Prezes Renault Carlos Ghosn ponownie aresztowany

 

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia