Kiedy kierowca może robić kupę czyli kolejne regulacje UE

1721

Kiedy kierowca może robić kupę

Kolejny fantastyczny pomysł jaki będzie głosowany w uświęconym Parlamencie UE to wprowadzenie automatycznych ograniczników prędkości. Wyobraź sobie że wyprzedzasz przed znakiem ograniczenia prędkości a z przeciwka jedzie auto, jesteś na jezdni jednopasmowej. Co wtedy? Automatyczny ogranicznik unijny zmniejszy twoją prędkość tak byś mógł eleganco zesr… się ze strachu i próbować uniknąć kolizji. Kiedy kierowca może robić kupę wie UE? TAAAAK! Regulować, nakazywać, zabraniać.

Kiedy kierowca może robić kupę – idźmy dalej

Oni muszą tak ciągle wszystko kontrolować i regulować tak jak teraz sztucznie regulują zapotrzebowanie na diesla, regulują ceną. Jeśli okaże się że ekologia będzie nadal rozwijana w tym kierunku to UE wprowadzi wyższą akcyzę na papier toaletowy by rozwiązać problem zanieczyszczenia środowiska. Kolejne nowości już są w przygotowaniu i to nie tylko dla kierowców. UE musi kontrolować wszystko ponieważ towarzysze unijni “wią lepij”. Ja pamiętam że kiedyś już tak było, jedziemy w tym kierunku? Fajnie.

Kiedy kierowca może robić kupę – skąd te pomysły?

UWAGA!!! Ściśle Fajne!!! na poniższym zdjęciu wykradzionym z medycznego archiwum UE gdzie są dane z rutynowych badań parlamentarzystów UE zobrazowano mózg jednego z parlamentarzystów. Prawdopodobnie z Komisji Transportu i Ekwilibrystyki. Godny Einsteina? Ha, toż to Zweistein.

 

Wpłać jeden procent na rzecz ochrony kierowcy.