Bezpieczny Zakup Mazda MX-5 manual 160KM

0
384
Bezpieczny Zakup Mazda MX-5 manual 160KM

Bezpieczny Zakup Mazda MX-5 manual 160KM

Mazda od zawsze robi wszystko po swojemu. I wychodzi jej to bardzo dobrze, na tyle dobrze, że każde kolejne generacje jej samochodów wypadają niesamowicie. A nowa Mazda MX-5 jest tego najlepszym przykładem. Sportowy roadster za rozsądne pieniądze. Tak można opisać legendę, z którą żaden inny samochód nie może konkurować. O tym kultowym samochodzie będzie dzisiejszy Bezpieczny Zakup.

Bezpieczny Zakup Mazda MX-5 manual 160KM

MX-5 chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Fani Mazdy doczekali się już czwartej generacji tego roadstera. Jest to jeden z tych samochodów, które zapisały się w Księdze Guinnessa. Nowa MX-5 jest wyraźniejsza, ma ostrzejsze rysy od swoich poprzedników. Kierowca czuje radość z prowadzenia samochodu. Warto w tym miejscu wspomnieć o tym, że auto ma skrzynię manualną. Spodziewałam się automatu w tej nowszej generacji. Jest to drobne niedociągnięcie przez które napewno nie przekreślę tego samochodu. Sportowe auto, w dobrej cenie i spalanie na całkiem niezłym poziomie. W naszym teście spalanie w trasie wyniosło 6,5l/100km, w mieście 8,5l/100km a przy szybszej jeździe może wynieść 12l/100km. Pamiętajmy o tym, że jest to sportowe auto. Jak na takie przystało to spalanie nie jest złe.

Mazda to marka sama w sobie. Bezawaryjność to jej rozpoznawalność. Słyszeliście kiedyś o awarii silnika MX-5? Zapewne nie. To mówi samo za siebie. Kto nie chciał poczuć kiedyś wiatru we włosach? A Mazda MX-5 jest idealna do takich podróży. Czy wieloletnie przewodzenie popularności Mazdy MX-5 wśród roadsterów nigdy nie przeminie? Jesteśmy za, to kawał dobrej motoryzacji prosto z Japonii.

aktualne cenniki mazdyhttps://www.mazda.pl/

1 Bezpieczny Zakup Mazda MX-5 manual 160KM

2 Bezpieczny Zakup Mazda MX-5 manual 160KM

3 Bezpieczny Zakup Mazda MX-5 manual 160KM

4 Bezpieczny Zakup Mazda manual 160KM

Zobacz Okiem Technicznym