Nowe funkcje w Mapach Google – od dziś powiadomisz innych kierowców o utrudnieniach

1224

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Nowe funkcje w Mapach Google

Nowe funkcje w Mapach Google – zero stresu podczas jazdy

Może się mylę, jednak z własnego doświadczenia wiem, że obecnie rzadko kto kupuje specjalną nawigację do samochodu lub korzysta z tej wbudowanej w samochodzie. Nie generalizuję jednak w dobie internetu i smartfonów nawigacja w telefonie jest jednym z nieodłącznych elementów współczesnego kierowcy. Oczywiście, mowa o Google Maps, które w większości smartfonów są wbudowane automatycznie w oprogramowaniach Android i IOS. Nic więc dziwnego, że aplikacja jest coraz bardziej ulepszana. Teraz wprowadzono nowe funkcje, które będą udogodnieniem dla każdego kierowcy.

Nowe funkcje w Mapach Google – zgłoś wypadek lub kontrolę prędkości

Do tej pory nawigacja w mapach Google pozwalała na wytyczenie nam jak najszybszej drogi do wyznaczonego celu. Od teraz mapy rozszerzyły możliwości, które mają na celu poprawić komfort kierowcy. W tym celu wprowadzono nowe funkcje m.in. możliwość zgłoszenia wypadku, kontrolę prędkości lub zator drogowy dzięki czemu można ostrzegać innych o niedogodnościach na drodze.

nowe funkcje w mapach google

Opcja informowania innych, o tym co dzieje się na drodze nie jest nowością dla polskich kierowców. Wiele z nich korzysta z bardzo popularnej aplikacji, która ostrzega o m.in. kontrolach prędkości, fotoradarach, nieoznakowanych radiowozach. Jak widać, rośnie dość duża konkurencja. Dajcie znać czy już korzystaliście z nowych funkcji i czy „zdają one egzamin” ?

Przeczytaj także Klimatyzacja na postoju – uważaj możesz dostać mandat

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia