Ridery gwiazd – nietypowe wymagania celebrytów

575

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

Kanapki? Woda? Dwa krzesła w garderobie? Nic z tego! Celebryci mają całą listę dużo bardziej nietypowych wymagań, które należy spełnić. W przeciwnym razie nie ma mowy o koncercie. Poznajcie najbardziej zaskakujące ridery gwiazd!

Ridery gwiazd – odpowiednie proporcje

Do wymagań artystów należą takie kwestie jak długa lista wybranych produktów spożywczych czy nietypowe wymagania odnośnie wystroju i temperatury garderoby. Piosenkarka Beyoncé na swojej liście ma zasady zarówno żywieniowe, jak i te dotyczące aranżacji jej otoczenia. Dlatego temperatura w pomieszczeniu, w którym przebywa, musi mieć minimum 25 stopni Celsjusza. Ponadto, w wystroju nie może zabraknąć dużego stołu z białym obrusem czy zapachowych świec. W kwestii żywienia także wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. W menu gwiazdy znajdują się np. soczyście pieczony kurczak, brokuły pieczone na parze czy cytryny (obowiązkowo pokrojone w ćwiartki). Przysłowie mówi, że „nie ma jak w domu” – dowodem jest piosenkarka Madonna, która oczekuje m.in. urządzenia garderoby dokładnie w takim samym stylu, jak jej własne pomieszczenia.

Ridery gwiazd – alkohol w garderobie

Niektóre gwiazdy oczekują, aby w garderobie nie brakowało napojów wysokoprocentowych. Przykładem jest Taylor Swift, która życzy sobie m.in. dwóch zgrzewek piwa konkretnych marek. W przypadku żywienia stawia jednak na prostotę – chleb dyniowy, masło, ser, winogrona czy lody. Jeśli chodzi o alkohol to spore wymagania ma również raper Kanye West, którego garderoba musi być wyposażona w butelkę koniaku, wódki, tequili i czterech sześciopaków piwa. Alicia Keys ceni sobie z kolei zdrową żywność, co można wywnioskować na podstawie jej garderobianych oczekiwań. W skład jej menu wchodzi np. biały tuńczyk, batony zbożowe i płatki owsiane w różnych smakach czy talerz owoców. Czy ridery gwiazd mogą być skromne? Okazuje się, że tak. Dowodem jest piosenkarz Ed Sheeran, który prosi jedynie o wodę i kilka ulubionych napojów gazowanych.

Ridery gwiazd – szczególne wymagania

Gwiazdy potrafią kaprysić co do najmniejszych detali. Przykład? Piosenkarka Rihanna, która życzy sobie m.in. 5 gniazdek prądu ziemnego, kilku zapachowych świec i jasnych, kwadratowych wazonów. Ale to nie wszystko! Pokój musi być urządzony w niebieskich lub czarnych barwach. Okna mają przykrywać białe zasłony, a w pomieszczeniu nie może zabraknąć nawilżacza powietrza. Gdyby mierzyć ridery gwiazd długością stażu na muzycznej scenie, to przykład Paula McCartneya jest idealnym dowodem. Garderoba artysty musi składać się z 6 łazienek, w których znajdują się: rośliny liściaste, tkaniny wyłącznie naturalne, aranżacje z białych lilii, 20 tuzinów czystych bladoróżowych ręczników i białe róże lub frezje w różnych kolorach. Muzyk słynnej grupy The Beatles nie cierpi również skórzanych mebli.

Ridery gwiazd – Polska

Nasze rodzime gwiazdy też mają swoje wymagania. Do „legend” można zaliczyć np. garderobę Maryli Rodowicz, która musi mieć zapewniony kemping z prysznicem i kącikiem do relaksu. Wiele mówi się również o zachciankach Edyty Górniak, gwiazda bowiem ma słabość do słodkości oraz do świeżych owoców. Piosenkarka Cleo na tle pozostałych artystów wypada naprawdę skromnie, życząc sobie jedynie dwóch świeżych, sparzonych cytryn.

Czytaj także: https://bezpiecznapodroz.org/2020/12/07/fobie-gwiazd-czego-sie-boja/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia