Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych – wywiad z Robertem Tonderą

287

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

dav

Gościem kolejnego odcinka programu „Kultura w Świecie Osób Niepełnosprawnych”, nadawanego na antenie cyfrowego i ogólnopolskiego Radia Bezpieczna Podróż, jest Robert Tondera, znakomity aktor teatralny i filmowy, a także prawdziwy mistrz dubbingu. W rozmowie z Dominikiem Kubalskim opowiada między innymi o tym, jak wspiera artystycznie uzdolnione osoby niepełnosprawne, w ramach projektu „Ogrodowe czytania czwartkowe”. A także mówi o tym, kto był jego nauczycielem dubbingu, dlaczego został aktorem i jak bardzo jest to wyczerpujący zawód. Zapraszamy do wysłuchania audycji. Program zrealizowano w ramach programu stypendialnego Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego – „Kultura w sieci”.

Czytaj także: https://bezpiecznapodroz.org/2021/02/17/kultura-w-otoczeniu-osob-niepelnosprawnych-wywiad-z-andrzejem-rybinskim/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia