Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych – wywiad z Pawłem Burczykiem

473

Radio Bezpieczna Podróż online!

Słuchaj muzyki, rozmów oraz najnowszych serwisów informacyjnych. Możesz słuchać nas na wszystkich urządzeniach.

radio prowadzone przez osoby niepełnosprawne
pierwsze cyfrowe radio prowadzone przez osoby niepełnosprawne

W kolejnym odcinku audycji „Kultura w otoczeniu osób niepełnosprawnych” gościem Dominika Kubalskiego jest Paweł Burczyk oraz jego żona Olimpia i córka Wiktoria. Ten wyjątkowy odcinek programu powstał w studiu Radia Bezpieczna Podróż, a wybór gości nie był przypadkowy. Córka aktora od dziecka zmaga się z autyzmem. Dominik jako prowadzący tym razem chce przybliżyć słuchaczom nie tylko osobę Pawła Burczyka, ale również „oswoić” autyzm, opowiedzieć jak radzą sobie najbliżsi osób dotkniętych tą przypadłością, a przede wszystkim jak z dniem powszednim radzą sobie te osoby. Zapraszamy do wysłuchania.

Czytaj także: https://bezpiecznapodroz.org/2021/02/18/kultura-w-otoczeniu-osob-niepelnosprawnych-wywiad-z-maciejem-jablonskim/

Wspomoż fundację - Przekaż 1.5% podatku

Jesteśmy medium składającym się z osób z niepełnosprawnościami. Jeśli czytasz nasze wiadomości i podoba Ci się nasza praca to zostań naszym czytelnikiem.

Jak widzisz na naszym portalu nie ma żadnych reklam. Jest to możliwe dzięki takim jak TY.

  • Nr. rach. bankowego: 02 1750 0012 0000 0000 3991 4597
  • KRS: 0000406931
  • NIP: 5361910140

Przekaż nam swoje 1,5% a dzięki temu nadal nie będziemy zamieszczać reklam a TY będziesz czytał czysty tekst mając świadomość że przyczyniłeś się do jego napisania.

Brak postów do wyświetlenia